Hailey Bieber w nietypowej stylizacji! Fani są oczarowani!

Hailey Bieber, znana modelka i żona Justina Biebera, była ostatnio widziana na ulicach Nowego Jorku, gdzie zachwyciła swoim eleganckim i stylowym wyglądem. Choć zazwyczaj towarzyszy jej mąż, tym razem pojawiła się sama.

Hailey Bieber to postać dobrze znana w show biznesie, choć jej związek z Justinem Bieberem uczynił ją jeszcze bardziej rozpoznawalną. Modelka ta jest często obiektem zainteresowania mediów, a każdy jej krok jest szeroko komentowany. Jednym z tematów, który wciąż wraca, jest rzekomy spór między nią a Seleną Gomez.

Publiczne wystąpienia Hailey Bieber i Justina Biebera zawsze budzą duże emocje. Choć zazwyczaj pojawiają się razem, czasem decydują się na samodzielne wyjścia.

Tak też było niedawno, gdy 26-letnia Hailey została „przyłapana” na ulicach Manhattanie. Fotografowie uchwycili ją przed Rockefeller Plaza, w drodze do NBC Studios. Tego dnia Hailey miała na sobie elegancki zestaw, składający się z oversize’owej marynarki i spódnicy przed kolano z rozcięciem. Jej nowojorski look uzupełniał czarny T-shirt z głębokim dekoltem, pasek, brązowe szpilki z czubem oraz ciemne okulary przeciwsłoneczne. Spacerując po chodniku, Bieber prezentowała wyjątkowy styl i pewność siebie.

Hailey Bieber eksponuje GŁĘBOKI DEKOLT, krocząc po Manhattanie w oversize'owej marynarce

26-latka zademonstrowała także swoje zgrabne nogi, które ozdabiała połyskującą bransoletką opadającą swobodnie na kostce. Jej modna stylizacja przyciągała wzrok przechodniów i pokazuje, że Hailey Bieber ma nie tylko urodę, ale również niesamowity styl.

Hailey Bieber jest jedną z czołowych modelek i influencerek w branży mody. Jej wyjątkowy gust i zdolność do tworzenia modnych i eleganckich stylizacji często doceniają fani mody na całym świecie.

Zobacz także: Amerykańska młodzież umiera na potęgę! Zażywa narkotyk 50 razy silniejszy od heroiny!

Komentarze