Król Karol III z wizytą u prezydenta Macrona! Ich żony podbiły serca całego świata

W środowy wieczór króla Karola i królową Camillę zaproszono na wystawną kolację do Pałacu w Wersalu. To wydarzenie stało się tematem licznych komentarzy, zwłaszcza w kontekście stylizacji i zachowań pań, które dodały kolacji królewskiego blasku.

Król Karol III, który został koronowany w maju, skupia się teraz na pełnieniu swoich królewskich obowiązków, w tym na zacieśnianiu relacji z innymi państwami. Wraz z królową Camillą odwiedzili Paryż, gdzie zostali gościnnie przyjęci przez prezydenta Macrona i jego małżonkę. Wydarzenia te zawsze wywołują duże zainteresowanie mediów, zwłaszcza jeśli chodzi o kreacje i zachowanie pierwszych dam.

Królowa Camilla i Brigitte Macron zaprezentowały się w eleganckich, wieczorowych sukniach, obie wybierając granatowy kolor. Nie jest pewne, czy to kwestia wcześniejszych ustaleń czy przypadku, ale obie panie wybrały suknie od francuskiego domu mody Dior. Camilla miała na sobie suknię z peleryną i ozdobioną diamentami i szafirami naszyjnik, który należał wcześniej do jej teściowej. Brigitte Macron wybrała suknię z kryształowymi zdobieniami na kołnierzu, pasku i mankietach.

Źródło: https://i.iplsc.com/

Podczas wydarzenia doszło do uroczej chwili, kiedy Brigitte Macron pomogła królowej Camilli poprawić pelerynę. Ta gest kobiecej solidarności uwieczniono na zdjęciach.

Pomocna Brigitte Macron poprawia pelerynę królowej Camilli. Panie postawiły na suknie wieczorowe od Diora

Wieczór w Wersalu był okazją do spotkania wielu znanych osobistości, w tym Hugh Granta i Micka Jaggera. Goście cieszyli się wykwintnym menu, które obejmowało dania takie jak niebieski homar, kraby z welonem ze świeżych migdałów i mięty, drobiem Bresse z kukurydzą i zapiekanką z borowików, serem z Maison Antony oraz makaronikami różanymi Ispahan, podawanymi z sorbetem z lichi.

Zobacz także: Anna Lewandowska apeluje do kobiet, by nie zostawały w domu podczas październikowych wyborów

Komentarze