Marcelina Zawadzka w niecodziennym wydaniu! Pokazała się fanom bez makijażu i z bałaganem w tle

Marcelina Zawadzka, znana celebrytka, postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami chwilą prawdziwości i naturalności. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zestawienie dwóch zdjęć, prezentujących ją w dwóch różnych odsłonach. Na jednej z użyciem filtrów i makijażu, a drugiej w pełnym naturalnym wydaniu.

Zawadzka, zdobywczyni tytułu Miss Polonia w 2011 roku, zawsze przyciągała uwagę swoim urodowym wdziękiem. Mimo że jej kariera miała swoje wzloty i upadki, artystka zawsze potrafiła odnaleźć się w show biznesie. Po epizodzie w TVP, skupiła się na nowych wyzwaniach w Polsacie, prezentując swoją wszechstronność.

Jednak tym razem postanowiła pokazać się w zupełnie innej odsłonie. Na jednym ze zdjęć możemy zobaczyć ją w charakterystycznym dla mediów społecznościowych wydaniu – z perfekcyjnym makijażem, filtrami i strojem, który podkreśla jej modny styl. Drugie zdjęcie natomiast to realistyczny obraz sobotniego wieczoru, spędzanego w domowym zaciszu przy barze mlecznym. Marcelina delektuje się kolacją z bitkami, ziemniaczkami i ulubionymi buraczkami.

Najbardziej zaskakujące jest jednak, że Zawadzka postanowiła się zaprezentować bez makijażu i filtrów, ukazując swoją prawdziwą twarz. W relacji na Instagramie artystka podkreśliła, że choć wokół panuje pewien bałagan, to dla niej najważniejsze jest domowe, autentyczne chwile spędzane w rodzinnej atmosferze.

Przywiązanie do naturalności jest widoczne również w sposób, w jaki ułożyła swoje włosy. Zrezygnowała z wymyślnych fryzur na rzecz prostego, domowego uczesania. Na jej twarzy widać jedynie punktowe zastosowanie kosmetyków pielęgnacyjnych, co podkreśla autentyczność tego momentu.

Marcelina Zawadzka udowodniła, że potrafi zaskoczyć swoich fanów, prezentując się w naturalnym wydaniu, nie bojąc się pokazać siebie taką, jaka jest naprawdę. Jej postawa zyskała uznanie i pozytywne reakcje, a fani docenili odwagę celebrytki w pokazywaniu prawdziwego oblicza życia.

Marcelina Zawadzka spędza sobotni wieczór w NATURALNYM wydaniu. "Instagram vs. rzeczywitość". Zachwyca? (FOTO)

Źródło: media

Katarzyna Dowbor powraca! Czy nowy program podbije serca Polaków?

Komentarze