Agnieszka Włodarczyk kusi fanów skąpym strojem. Internauci są oburzeni

Agnieszka Włodarczyk, znana aktorka i mama niespełna 3-letniego Milana, ponownie znalazła się w centrum uwagi mediów społecznościowych. Kilka miesięcy temu, gdy jej relacja z Robertem Karasiem osiągnęła nowy poziom, para postanowiła podzielić się szczęściem z fanami. Agnieszka odważnie pozowała do zdjęcia, ukazując spory fragment swojej sylwetki. Jednak nie wszystkim przypadło to do gustu, a jedna z „fanek” postanowiła wyrazić swoje nieprzychylne zdanie.

Na swoim profilu Instagram, Agnieszka Włodarczyk postanowiła podjąć temat, który ostatnio często pojawia się w mediach – różnicy wieku w związkach. Aktorka zaznaczyła, że jej mąż, Robert Karaś, jest od niej młodszy o dokładnie 8 lat i 3 miesiące. W najnowszym wpisie podkreśliła, że jest to dość duża różnica, zwłaszcza patrząc na polskie standardy.

Mama małego Milana nieustannie zachwyca swoją urodą, a jej największą radość czerpie z głębokich spojrzeń ukochanego. Robert Karaś, triathlonista, postanowił udokumentować tę miłość, publikując zdjęcie Agnieszki wpatrującej się w malowniczy krajobraz Dubaju z okien ich apartamentu. Jednakże to zdjęcie, pomimo swojej urody, nie spotkało się z jednomyślnym uznaniem.

Agnieszka Włodarczyk nie jest obca od odważnych kadrów i nigdy nie traktowała nagości jako tematu tabu. Choć jej sylwetka zmieniała się z biegiem lat, aktorka zawsze pozostawała otwarta na pokazywanie różnych aspektów swojego życia, w tym również pociążowych pozostałości. Ostatnio jednak jedno z jej zdjęć w mocno wyciętym jednoczęściowym kostiumie kąpielowym wzbudziło kontrowersje.

W odróżnieniu od większości komplementujących internautów, jedna z osób postanowiła wyrazić swoje zdanie na temat publicznego eksponowania wdzięków przez Agnieszkę. Krytyczny komentarz brzmiał:

Z całym szacunkiem, i po co takie zdjęcie? Pani Włodarczyk jest wystarczająco ładna i nie musi odkrywać swoich wdzięków publicznie

Agnieszka Włodarczyk, nie pozostawiając tego bez odpowiedzi, szybko udzieliła konkretnej riposty.

Nic nie musi. Ale skoro mąż lubi – odparła dosadnie, podkreślając, że decyzje dotyczące publikacji zdjęć są także wynikiem akceptacji i zainteresowania partnera.

Stosunek Agnieszki do swojego ciała i relacji z młodszym mężem stał się przedmiotem publicznej dyskusji. Aktorka, jak zawsze, nie boi się wyrażać swoich poglądów i broni swojego prawa do decydowania o tym, co chce pokazywać publicznie. Czas pokaże, czy kolejne kontrowersyjne wpisy Agnieszki Włodarczyk będą wzbudzać równie duże emocje wśród jej fanów.

Źródło: media

Danuta Martyniuk ostro o zmianach w TVP. „Gdzie są feministki Tuskowe, które powinny stanąć w obronie ciężarnej?”

Komentarze