Agnieszka Woźniak-Starak przyłapana! Widziano ją…

Agnieszka

Agnieszka Woźniak-Starak została wdową po swoim zmarłym tragicznie mężu. W ostatnim czasie gwiazda pojawiła się jednak w…

Celebrytka od niespełna dwóch miesiący przeżywa żałobę po zmarłym Piotrze Woźniak-Starak, kiedy w nocy z 17 na 18 sierpnia utonął on na jeziorze Kisajno.

 

Od tamtego czasu Agnieszka przestała udzielać się medialnie oraz prowadzić wszelkie programy rozrywkowe w jakich dotąd występowała. Gwiada rzadko gdziekolwiek wychodziła.

 

Wszystko po to być móc w ciszy przeżywać tragedię jaka ją spotkała. Wdowa pojawiła się jedynie na Festiwalu Filmowym w Gdyni, ponieważ miała tam miejsce premiera ostatniego filmu jej tragicznie zmarłego męża-„Ukryta gra”. To było dla niej wyjątkowo trudne przeżycie, tym bardziej że przechodziła żałobę na oczach wszystkich.

 

ZOBACZ TEŻ:Przestrzegasz diety, a waga nadal nie drgnęła? Uważaj, te fit-produkty wcale nie są takie zdrowie!

 

Widać, że celebrytka powoli odzyskuje siły, ponieważ w ostatnim czasie w weekend była widziana na zakupach ze swoją koleżanką. Panie udały się do najbardziej luksusowego oraz najdroższego butiku znajdującego się w Warszawie. Agnieszka opuściła budynek z kilkoma torbami. To dobry znak, ponieważ nie od dziś wiadomo, że robienie zakupów wśród kobiet poprawia samopoczucie. Nawet po stracie bliskiej osoby życie cały czas toczy się dalej.

 

ZOBACZ TEŻ:Sytuacje, w których NIE POWINNAŚ przyjmować oświadczyn. Nie wróżą wtedy niczego dobrego!

 

Źródło:superexpress

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze