Agnieszka Woźniak-Starak UJAWNIŁA szokującą prawdę! Jej mąż Piotr…

Prezenterka TVN przeżywa bardzo trudny czas odkąd zmarł jej mąż Piotr Woźniak-Starak.

Piotr zginął 18 sierpnia br. w wyniku wypadku na jeziorze Kisajno. Od tragicznego czerwcowego wypadku Agnieszka Woźniak-Starak nie pojawia się w telewizji. Wszystko wskazuje na to, że ta przerwa nie będzie krótka.

 

Nic dziwnego, że po traumatycznych przeżyciach celebrytka nie odnajduje się w programach rozrywkowych jakie dotychczas prowadziła. Znajomi gwiazdy zdradzają, że Agnieszka ma zamiar pozostać w mediach, jednak w nieco innej roli. Jak twierdzi celebrytka, już kilka tal temu stwierdziła, że nie zmierza do końca życia pracować przed kamerą.

 

ZOBACZ TEŻ:Kuriozalna sytuacja na lotnisku. Pasażer wyjrzał przez okno i zobaczył (…)!

 

„Zrobienie kiedyś kampanii wyborczej, praca poważniejsza przy takiej kampanii to rzecz, którą chciałabym zrobić. Nie sądzę, żebym zawsze pracowała w telewizji, a jedno drugie wyklucza. Nigdy w życiu, będąc na antenie, nie zaangażuję się w to, bo byłoby to nieetyczne. Marketing polityczny strasznie mnie kręci „– mówiła wówczas Agnieszka Woźniak-Starak w jednym z wywiadów.

 

Czy gwiazda na dobre zrezygnowała z pracy w telewizji? Z pewnością celebrytka potrzebuje czasu, który w tym przypadku jest jedynym słusznym rozwiązaniem na to by przeżyć i pogodzić się ze stratą męża.

 

Źródło:lelum.pl

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze