Kuriozalna sytuacja na lotnisku. Pasażer wyjrzał przez okno i zobaczył (…)!

okno

Do szokującej sytuacji doszło na płycie lotniska w Monachium. Pasażer, który siedział już wygodnie w samolocie czekając na start maszyny zobaczył przez okno, że jego walizka nie została wniesiona na pokład. Mimo, że próbował interweniować stewardessy wmawiały mu, że to na pewno nie jego bagaż!

Karn Rateria na pewno nie będzie miło wspominał swojego lotu z Monachium do Manchesteru. Mężczyzna dość wcześnie pojawił się w kolejce do odprawy na monachijskim lotnisku. Później jako pierwszy wszedł na pokład Boeinga i wygodnie rozsiadł się w fotelu czekając na start. Aby zabić czas postanowił spojrzeć przez okno, by zobaczyć co dzieje się  na zewnątrz. Wtedy jego uwagę przykuła samotna walizka. Mężczyzna szybko zorientował się, że należy do niego!

 

 

ZOBACZ:Przerażające odkrycie na lotnisku w Maroko! Pasażerowie przeżyli szok!

 

 

Niemiec zainterweniował więc u obsługi samolotu i powiadomił, że zapomniano załadować jego bagażu. Stewardessy, które z nim rozmawiały stwierdziły, że myli się, ponieważ ładowanie bagażu zostało zakończone, a jego walizka jest już na pokładzie maszyny. Mężczyzna był wściekły na to co go spotkało. Na lotnisku w Manchesterze zgłosił zaginięcie walizki, którą odzyskał dopiero po 36 godzinach!

 

ZOBACZ TAKŻE:Samolot musiał awaryjnie lądować, ponieważ pasażerka robiła TO w toalecie! Kobieta przez prawie godzinę nie mogła (…)!

 

 

źródła: o2.pl, foto pixabay.com

 

 

Komentarze