Aleksander Kwaśniewski wzruszył się podczas konwencji Lewicy! Nie krył łez kiedy puścili mu tę piosenkę!

Kampania wyborcza przed wyborami parlamentarnymi zbliża się do nieuchronnego końca, a partie robią wszystko, by zachęcić do głosowania jak największą rzeszę wyborców. Podczas konwencji Lewicy w Katowicach na mównicy pojawił się były prezydent RP Aleksander Kwaśniewski. Polityk wchodził na scenę przy wtórze starego hitu, który ma dla niego sentymentalne znaczenie.

Były prezydent nie krył wzruszenia, ponieważ, piosenka „Ole, Ole, Olek wygraj, na prezydenta tylko ty” towarzyszyła mu podczas kampanii prezydenckiej w 1995 roku. Miała więc dla niego podwójne znaczenie i kojarzyła się z czasem ogromnych sukcesów Lewicy na polskich salonach. Zgromadzeni na konwencji w Katowicach mogli również dzięki temu poczuć się, jakby cofnęli się do zamierzchłej przeszłości. 

 

 

 

 

Prezydent Aleksander Kwaśniewski, który dostał burzę braw przyznał, że zakręciła mu się w oku łza i przypomniał sobie jak w latach 90 tańczył w rytm hitu disco polo. Polityk dodał również, że poczuł ducha i atmosferę z tamtych czasów, które były bardo dobre dla ludzi związanymi z lewicą. Prezydent podkreślił, że ma nadzieję iż lewica wraca, i na dobre wróci do polskiego życia politycznego.

 

„- Kochani moi, nie ukrywam, że łza mi się w oku zakręciła. Wspomnieliście niezwykle ważne chwilę dla mnie, dla lewicy, dla Polski. Widzę tutaj tego ducha, tę atmosferę która była wtedy”

 

 

"Ole! Olek!". Aleksander Kwaśniewski na konwencji Lewicy

"Ole! Olek!". Aleksander Kwaśniewski na konwencji wyborczej Lewicy. Więcej ==>https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-10-05/wroccie-do-lewicy-zaufajcie-tym-ludziom-kwasniewski-do-swoich-wyborcow-z-1995-i-2000-roku/?ref=kafle

Gepostet von polsatnews.pl am Samstag, 5. Oktober 2019

 

 

źródła: wiadomości.wp.pl, foto facebook.com

Komentarze