Architektka z „Nasz nowy dom” szczerze o Elżbiecie Romanowskiej! „Atmosfera jest bardzo pozytywna”

Zbliżający się debiut Elżbiety Romanowskiej jako prowadzącej programu „Nasz nowy dom” wzbudza wiele emocji i kontrowersji. Po dziesięciu latach pełnienia tej roli przez Katarzynę Dowbor, zmiana w obsadzie programu wywołała wiele spekulacji. Martyna Kupczyk, architektka, która pracuje przy remontach w programie od samego początku, wyraziła swoje odczucia w związku z nową współpracą.

Emocje wokół zmian w programie „Nasz nowy dom” nie wygasają. Katarzynę Dowbor, która była twarzą tego programu przez dziesięć lat, niedawno zastąpiła Elżbieta Romanowska, znana głównie z roli w serialu „Ranczo”. Oficjalny debiut Romanowskiej jako prowadzącej odbędzie się 7 września. Martyna Kupczyk, architektka, która od dawna współpracuje przy remontach w programie, podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat nowej współpracy.

Martynę Kupczyk widzowie „Naszego nowego domu” doskonale znają. Architektka pracuje na budowie od samego początku, kiedy to program prowadziła jeszcze Katarzyna Dowbor. Jak więc ocenia pracę z Elżbietą Romanowską?

Kupczyk wyraziła entuzjazm wobec nowej współpracy z Romanowską. Podkreśliła, że żałuje, że miały okazję pracować razem tylko nad dwoma remontami, ponieważ atmosfera na planie jest bardzo pozytywna. Architektka zauważyła, że Romanowska nawiązała świetny kontakt z ekipą realizacyjną, pracownikami budowlanymi i rodzinami, co sprzyjało efektywnej pracy.

Elżbieta Romanowska, świadoma wyjątkowości sytuacji, wyznała, że nie chce być drugą Katarzyną Dowbor. Przyznała, że wchodzi w projekt, który jest kultowy, i musi dodać coś od siebie, nie próbując zastąpić poprzedniczki. Podkreśliła, że Katarzyna Dowbor stworzyła coś znakomitego, i podziwia jej pracę. Nie widzi swojej roli jako zastępowania kogoś, ale jako podjęcie nowego wyzwania i zadania, które jej powierzono.

Debiut Elżbiety Romanowskiej jako prowadzącej „Nasz nowy dom” z pewnością będzie śledzony z dużym zainteresowaniem przez fanów programu, którzy są ciekawi, w jaki sposób nowa prowadząca odniesie się do tej kultowej produkcji.

Zobacz także: Żona Cristiano Ronaldo czaruje na Festiwalu Filmowym w Wenecji! Jej kreacja jest olśniewająca!

Komentarze