ATAK nożownika na Śląsku! Wszystko nagrały kamery!

Będący pod wpływem alkoholu mieszkaniec Czechowic-Dziedzic (woj. śląskie) nagle zaatakował nożem na ulicy! Wszystko zarejestrował monitoring.

Niewinna sprzeczka dwóch mężczyzn błyskawicznie przerodziła się w ostrą bójkę! W Czechowicach-Dziedzicach dwóch znajomych nagle pokłóciło się na ulicy Niepodległości! Jeden z nich sięgnął po nóż.

34-letni mieszkaniec Czechowic-Dziedzic pokłócił się ze swoim kolegą na ulicy. Nie wiadomo, co było powodem awantury, ale nagle wymiana zdań przerodziła się w prawdziwe piekło. Mężczyzna zadawał swojemu koledze ciosy w szyję oraz głowę. Napastnik miał już „dobić” swoją ofiarę, zamachnął się po raz ostatni, ale wtedy…

Jego rękę powstrzymał bohaterski kierowca – zatrzymał on auto i błyskawicznie powstrzymał nożownika. 47-latek wytrącił nóż napastnikowi i obezwładnił go. Wezwał także na miejsce funkcjonariuszy policji. Patrol po zbadaniu napastnika wykrył u niego 2,5 promila alkoholu. Najprawdopodobniej stan nietrzeźwości uratował życie jego kolegi – mężczyzna był tak pijany, że nie potrafił dobrze zadać ciosu nożem. Krewki 34-latek spędzi najbliższe trzy miesiące w areszcie.

Pan Marcin z Czechowic-Dziedzic pragnie pozostać anonimowy, stwierdził, że na jego miejscu każdy zachowałby się tak samo i nie uważa siebie za bohatera. Cieszy się także nie tylko dlatego, że pomógł ofierze nożownika, ale i samemu 34-latkowi, który najprawdopodobniej zachował się tak przez alkohol i gdyby nie Pan Marcin, to resztę życia spędziłby w więzieniu.

[KLKNIJ w obrazek aby powiększyć]

Komentarze