Barbara Kurdej-Szatan starła się z internautami o wybory! „Po co mnie obserwujesz, jeśli jestem dla ciebie „głupią d*pą”?”

Szatan

Barbara Kurdej-Szatan, popularna aktorka, nie kryjąc swoich politycznych przekonań, nie mogła ukryć radości po ogłoszeniu wyników exit poll. Jej entuzjazm nie przeszedł niezauważony przez zwolenników partii Prawo i Sprawiedliwość, co doprowadziło do ożywionej dyskusji na mediach społecznościowych.

Niedzielne wyniki exit poll wywołały ogromną ekscytację wśród zwolenników opozycji. Wydaje się, że nowy rząd zostanie zbudowany przez Koalicję Obywatelską, Trzecią Drogę i Lewicę. Niemniej jednak, oficjalnych wyników jeszcze trzeba poczekać, a Barbara Kurdej-Szatan była jedną z wielu osób publicznych, które wyraziły swoje zadowolenie publicznie. Aktorka podziękowała Polakom za wysoką frekwencję wyborczą i podniosła toast w geście uznania.

Jednak nie mogło obyć się bez kontrowersji. Komentarze pod postem Barbary Kurdej-Szatan szybko wybuchły burzą. Zwolennicy partii Prawo i Sprawiedliwość wyrazili swoje niezadowolenie, oskarżając aktorkę o brak obiektywizmu i zmianę stanowiska.

Jeden z internautów napisał:

Tej Pani to już podziękujemy. Jak pracowała w TVP, to było wszystko dobrze, a jak opluła polski mundur i ją zwolnili, to taka koalicyjna się zrobiła. Żenada.

Kurdej-Szatan stanowczo odpowiedziała na te zarzuty: „Pracować w TVP zaczęłam za rządów poprzedniej ekipy. Gdy PiS doszedł do władzy i wprowadził swoje kontrowersyjne ustawy, od razu włączyłam się w działalność protestów. Byłam jedną z pierwszych, która wyraziła swoje obiekcje. Ale po pierwsze, zaczęłam wcześniej niż Kurski, a po drugie, zwolniono mnie w 2019 roku, kiedy PiS czuł się już pewnie na wygraną i pozbył się mnie z prowadzenia programów. Byłam niewygodna, mówiłam głośno to, co mi się nie podobało. Więc przestań pisać bzdury, bo nic nie wiesz.”

Kolejna osoba zapytała:

Czy te wybory w ogóle były uczciwe, skoro siałaś tyle zamętu?

Aktorka odpowiedziała:

Nie siałam zamętu, tylko zachęcałam do ostrożności. Dzieliłam historie innych ludzi i opowiedziałam o swoich własnych przeżyciach z ostatnich dwóch lat. Uważam, że ludzie powinni wiedzieć, co się dzieje.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Niestety, nie wszystkie komunikaty w tej dyskusji były tak uprzejme. Internetowy cham obraził Kurdej-Szatan, sugerując, że cieszy się z wyników wyborów w nadziei na lepszą rolę w telewizji. Odpowiedź aktorki była stanowcza: „Po co mnie obserwujesz, jeśli jestem dla ciebie „głupią d*pą”?”

Polityk PiS otwarcie o koalicji z opozycją! Wierzy, że ktoś się ugnie

Komentarze