Niesamowite informacje nt. Marcina Millera z Boys!

Te Mega Gwiazdy disco polo zaprezentowały wspólny numer podczas Festiwalu Muzyki Tanecznej w Kielcach. Tak bardzo spodobał on się fanom obu zespołów, że „Szalona blondyneczka” doczeka się teledysku! Mamy video z pracy na planie!

 

Co się może wydarzyć, jeśli dwie supergwiazdy, liderzy scen muzyki tanecznej spotkają się i wspólnie stworzą piosenkę? To proste – powstanie hit!

 

Utwór „Szalona Blondyneczka” powstała z okazji 35-lecia zespołu „Bayer Full”. Sławomir Świerzyński miał marzenie stworzenia tercetu składającego się z Marcina Millera, Zenka Martyniuka i jego samego. Tak powstał tekst, odnoszący się do największych hitów disco polowych ostatnich lat: „Jesteś szalona” zespołu Boys, „Przez Twe oczy zielone” – Zenka Martyniuka oraz „Moja mała blondyneczko” grupy „Akcent”. Ostatecznie do współpracy ze Świeżyńskim stanął sam lider zespołu „Boys”. Panowie wspólnie wykonali „Szaloną blondyneczkę” na scenie w Kielcach.

 

Tekst utworu jest nieco sentymentalny, bo nawiązuje do początków kariery obu gwiazd. Marcin Miller i Sławomir Świerzyński śpiewają, że nie ma już tamtych dyskotek, czy remiz, w których grywali. Wspomnieniom poświęcona jest również druga zwrotka utworu, ale refren już łączy wspomniane wcześniej trzy mega hity disco polo.

 

Oni sami przy tym tak fantastycznie się bawili, że postanowili nagrać wspólny teledysk do piosenki. Zobaczcie video z backstage’u produkcji!

 

 

Zapowiada się wyśmienita zabawa! Cały utwór brzmi następująco:

 

Przypomnijmy, że zespół „Boys” z Marcinem Millerem na czele swoje 30-lecie pracy scenicznej obchodził będzie już w przyszłym roku.

 

Źródło: youtube.com , facebook

Zdjęcie: youtube.com

 

Komentarze