Bedzie kontynuacja kultowego, amerykańskiego serialu „PRZYJACIELE”!?

We wrześniu serial „Przyjaciele” obchodził 25-lecie emisji pierwszego odcinka. Widzowie bardzo chętnie śledzili losy grupy przyjaciół mieszkających na Manhattanie.

Serial był wyświetlany w ponad 100 krajach, a grające w nim aktorzy zyskali dzięki niemu ogromną popularność. Jak dziś wyglądają amerykańscy ulubieńcy, gwiazdy serialu „Przyjaciele”?

Jennifer Aniston założyła Instagrama, aby też być aktywną w social mediach. Jej pierwsze zdjęcie zapewne, przejdzie do historii.

Jennifer Aniston rozpoczęła swoją karierę
od serialu „Przyjqciele”. Do tej pory nie traci popularnosci. Teraz postanowiła kontaktować się z fanami przez social mediach i założyła Instagrama. Pierwsze zdjęcie opublikowane na jej profilu przejdzie do historii. Opublikowane zdjęcie bije rekordy popularności, a konto Jennifer Aniston zaczęło obserwować tysiące fanów.

„I teraz jesteśmy również przyjaciółmi na Instagramie. Witaj Instagramie” – napisała Jennifer pod zdjęciem z aktorami serialu „Przyjaciele”.

Wśród obserwowanych przez Jennifer Aniston znalazło się wiele gwiazd, miedzy innymi były mąż, Justin Theroux, a także słynny fotograf polskiego pochodzenia Alexi Lubomirski, który robił jej zniewalające sesję zdjęciową.

Patrząc na popularność pierwszego postu, możemy się spodziewać, fali followersów i wysypu komentarzy na Instagramie Jennifer.

CZY TO ZDJĘCIE OZNACZA POWRÓT „PRZYJACIÓŁ” ?

W ciągu 10 lat emisji serial otrzymał 6 nagród Emmy, w tym dla najlepszego serialu komediowego, Złoty Glob, dwie nagrody Stowarzyszenia Aktorów Filmowych, 56 innych nagród i 152 nominacji.

Fani serialu wciąż powracają do oglądania starych odcinków „Przyjaciół” i do niedawna żyli nadzieją, że pewnego dnia produkcja zostanie wznowiona. Niestety, pewnego, smutnego dnia, współtwórca „Przyjaciół”, David Crane rozwiał ostatnie resztki nadziei i poinformował, że kontynuacji serialu nie będzie.

Komentarze