Bez makijażu wygląda jak zupełnie inna osoba! Stosuje mocno kryjący fluid i sztuczne rzęsy…

Ta znana Instagramerka bez makijażu wygląda jak zupełnie inna osoba! Stosuje mocno kryjący fluid i sztuczne rzęsy. Po co to robi? Z pewnością po to, by poczuć się pewniej i lepiej. Naturalna twarz dziewczyny pokryta jest piegami, które prawdopodobnie są jej kompleksem.

XXI wiek daje nam ogromne możliwości. Dzięki Internetowi możemy dokształcać się praktycznie w każdym aspekcie, bez problemu możemy zrobić zakupy bez wychodzenia z domu. Niestety, to również okres, w którym wielu z nas dąży do maksimum doskonałości. Boimy się ukazywać siebie w naturalnym wydaniu. Codziennie widzimy na Instagramie przerobione, karykaturalne twarze, pokryte toną makijażu.

Niestety przesada w makijażu nie popłaca także z innego powodu. Pewnie nie raz widzieliście zdjęcia, na których porównywano twarz przed umalowaniem się i z pełnym, mocnym makijażem. Można się nieźle rozczarować! Pozornie idealne, wykonturowane twarze Instagramerek po zmyciu makeup-u wyglądają zupełnie inaczej! Zaczynamy dostrzegać ich defekty. Dlatego kochani, nie wierzcie we wszystko co widzicie na zdjęciach.

Cytując stare przysłowie… nie wszystko złoto co się świeci 😉

Źródło: Instagram

Zobacz też: OGROMNA zmiana na Instagramie! Od teraz nie będzie..

Zdjęcie: Instagram

Komentarze