Biedronka rozpieszcza klientów! Wymienia butelki na vouchery!

Sieć Biedronka rozpoczyna specjalną akcję! Klienci mogą wymienić plastikowe butelki na vouchery uprawniające do otrzymania napojów w plastikowych butelkach. Należy jednak pamiętać, że ta możliwość nie będzie dostępna we wszystkich placówkach.

W weekendy letnie, przy niektórych sklepach Biedronki, zostaną ustawione punkty, w których klienci za przyniesienie sześciu plastikowych butelek otrzymają voucher o wartości 1 zł. Taki voucher będzie można wykorzystać przy zakupie kolejnego napoju w plastikowej butelce. Każda osoba będzie ograniczona do otrzymania maksymalnie pięciu voucherów, co oznacza, że przy jednej wizycie klient może przynieść 30 butelek.

Akcja ta będzie odbywała się w piątki i soboty, od 7 lipca do 26 sierpnia, w godzinach 11-19 w piątki i 10-18 w soboty. Niedziela handlowa, która przypada na 27 sierpnia, również będzie okazją do skorzystania z promocji w godzinach 10-18. Chociaż istnieje możliwość wyczerpania dostępnych voucherów przed tą datą.

Ważne jest, aby pamiętać, że nie wszystkie butelki będą podlegały wymianie. Do akceptacji kwalifikują się butelki plastikowe, które użyto do napojów, takich jak soki, woda czy alkohol. Bez znaczenia jest pojemność butelki ani to, czy jest zgnieciona, posiada etykietę czy nakrętkę. Biedronka nie będzie akceptowała butelkek szklanych, po olejach spożywczych, technologicznych, kosmetykach, jogurtach, mleku oraz opakowań aluminiowych.

Vouchery, które otrzymamy za zwrot butelek, będą miały ważność do 31 sierpnia. Można je wykorzystać przy zakupie dowolnego napoju w plastikowej butelce w sklepach Biedronka. Należy jednak pamiętać, że promocja nie obejmuje napojów alkoholowych, a minimalna wartość zakupów musi być o 1 zł wyższa od wartości użytych voucherów.

Zobacz także: Madonna odwołuje trasę koncertową! Jest ciężko chora… 

Komentarze