Bohaterka M jak Miłość BRUTALNIE wykorzystana! „W biały dzień…”

Bohaterka M jak Miłość brutalnie wykorzystana. Wszystko odbyło się w biały dzień!

M jak miłość to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Emitowana od 2000 roku produkcja Telewizji Polskiej niezmiennie cieszy się kilkumilionową widownią. Polacy z wielką uwagą śledzą losy rodziny Mostowiaków. Choć wielu czołowych aktorów odeszło, to nowe wątki bardzo zaciekawiły widzów. Scenarzyści mają mnóstwo pomysłów na kolejne epizody.

Niestety pojawiły się wstrząsające wiadomości nt. ulubienicy fanów „M jak Miłość”. Idolkę brutalnie wykorzystano w biały dzień! Takiego obrotu sprawy nie spodziewał się nikt. Fani przeżyli prawdziwy szok. Wszyscy pogrążyli się w smutku. „Zrobić coś takiego takiej kobiecie, to trzeba być zwierzęciem” – pisze jeden z rozgoryczonych fanów. „Bydlę nie człowiek” – pisze fanka serialu. Jak wynika z najnowszych informacji brutalnie wykorzystano…

serialową Joasię. Wszystko wydarzy się w 1463 odcinku „M jak miłość”. W związku Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) i Leszka (Sławek Uniatowski) pojawi się ojciec mężczyzny. Zaprosi on parę na bardzo wystawną kolację. Jednak wszystko to zrobi by brutalnie wykorzystać biedną Joasię. Jak się okazuje ojciec Leszka ma plan, który chce wcielić w życie za wszelką cenę. Uznał, że Joasia pomoże mu zrealizować jego pomysł.

Aktorzy o roli Grzegorza Wonsa

– Tata Leszka jest bardzo kulturalnym, dystyngowanym panem – mówiła Basia Kurdej Szatan w „Kulisach M jak Miłość”. Opinię podzieliła serialowa Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska).

– Bardzo pięknie się wysławia, jest szarmancki.

– Życie stara sobie ułożyć tak, żeby było po jego myśli. A umie to robić… – mówi o swojej roli ojca Leszka aktor Grzegorz Wons.

Już w 1463 odcinku serialu zosbaczymy do czego jest gotów posunąć się ojciec Leszka.

– Wykorzystuje Joasię do tego, żeby wpłynęła na syna. Krajewski wiedział, gdzie uderzyć, żeby namówić syna do współpracy – dodał Grzegorz Wons – odtwórca roli Roberta Krajewskiego.

W 1463 odcinku powie on Joasi o rzekomej ciężkiej chorobie, prosząc by zachowała tę wiedzę w tajemnicy.

https://youtu.be/GLtzBCpHNhI

Komentarze