BÓJKA ZE ZNANĄ GWIAZDĄ DISCO POLO na czele! Doszło do…

disco

Przerażającą informacje zamieścił na swoim Instastory Dawid Narożny ze znanego zespołu disco polo Piękni i Młodzi. Jego nowa partnerka prawdopodobnie została pobita. Nagranie, które zamieścił wokalista ukazuje całą prawdę.

Pod koniec czerwca Magdalena i Dawid Narożni z zespołu disco polo Piękni i młodzi poinformowali fanów o swoim rozstaniu.  Zamieścili wówczas w mediach społecznościowych oświadczenia o rozwodzie. Zapewnili także, że ich prywatne problemy w związku zupełnie nie wpłyną na działalność artystyczną. Zarówno Magda, jak i Dawid nie czekali długo na znalezienie nowych ukochanych. Niespełna miesiąc po wiadomości o rozstaniu oboje znaleźli partnerów. Dawid związał się z Joanną,  z którą regularnie pokazuje się na Instagramie, a Magda coraz śmielej pokazuje zdjęcia z nowym ukochanym o imieniu Krzysztof. Dotychczas wydawało się, że ich relacje po rozwodzie były dobre, jednak ostatnie wydarzenia wskazują na coś zupełnie innego.

 

1 stycznia ukochana Dawida wstawiła na swój profil na Instagramie bardzo niepokojącą relację. Na instastories kobiety możemy zobaczyć zdjęcie, z którego wynika, że kobieta trafiła do szpitala. Nagranie pokazuje także, jak wyciąga spray i rozpyla go na twarz zbliżającego się partnera Magdy. Mężczyznę gest doprowadził do wściekłości i uderzył kobietę w okolice głowy, co widać na nagraniu.

 

ZOBACZ TAKŻE: Kim Dzong Un podjął STRASZNĄ DECYZJĘ! Są informacje z Korei

 

 

,,Krzysiek Byniak – damski bokser. Właśnie wróciłam z SOR-u. Zostałam pobita przez tego delikwenta – pisze pod zdjęciem dziewczyna Dawida, by następnie zapowiedzieć, że wkrótce na jej profilu ukaże się wideo z całego zdarzenia: Jutro udostępnimy nagranie.” – czytamy w instastories

,,Jadę złożyć zawiadomienie na komendę. Pracuję nad sprawą ze swoimi prawnikami „- powiedziała w rozmowie z Pudelkiem Joanna.

 

Źródło: instagram

Komentarze