Bratanica Tomasza Karolaka jest ciężko chora. Dziewczynka jest w śpiączce

Dramatyczne chwile dotknęły rodziny Tomasza Karolaka, jednego z najbardziej cenionych polskich aktorów, który zazwyczaj strzeże swojej prywatności. Tym razem jednak postanowił podzielić się z fanami trudnymi wydarzeniami, jakie dotknęły jego bliskich. Na swoim koncie na Instagramie opublikował poruszające nagranie, w którym z trudem ukrywał emocje.

Aktor ujawnił, że córka jego brata, Helenka Karolak, leży w szpitalu w stanie śpiączki po tym, jak w jej mózgu pękł tętniak. To nagłe i dramatyczne zdarzenie wstrząsnęło rodziną, która teraz musi stawić czoła trudnej sytuacji. Karolak podkreślił, że nikt nie był świadomy tego, co się dzieje, a dziecko teraz dzielnie walczy o życie.

Kochani zawsze staram się pomóc, teraz proszę was o pomoc. Moja rodzina została dotknięta bardzo ciężkim doświadczeniem. Córka mojego brata, Helenka Karolak leży w śpiączce, pękł jej w mózgu tętniak. O niczym nikt nie wiedział. Dziecko po prostu walczy — mówił aktor z przejęciem.

Tomasz Karolak, zazwyczaj strzegący swojej prywatności, zdecydował się podzielić z fanami swoim bólem i prośbą o wsparcie. Zwrócił się do internautów z gorącą prośbą o przesyłanie pozytywnych myśli dla swojej bratanicy. Apelował, aby wszyscy razem wysłali Helence wsparcie i miłość.

Proszę was tylko o jedno, prześlijcie dla Helenki Karolak, która leży na Banacha taką intencję ‚Helenka kochamy cię’. Ja wiem, kochajmy wszystkie dzieci i chore i zdrowe, ale dzisiaj proszę was, wyślijcie to, pomyślcie ‚Helenka, Helenka kochamy cię — kontynuował zraniony aktor.

Tomasz Karolak na Instagramie
Źródło: instagram.com/tomasz_karolak_insta

Reakcja fanów nie pozostała bez echa. Tomasz Karolak podzielił się z fanami nagraniem, na którym widoczny był tłum ludzi w Rybniku, którzy krzyczeli w intencji Helenki. To poruszający gest solidarności i wsparcia w trudnym czasie dla rodziny aktora. Cała Polska wyraziła swoje współczucie, a fani mobilizują się, aby przesyłać wsparcie i pozytywne energie dla Helenki Karolak w walce o zdrowie.

Tomasz Karolak pokazał nagranie z Rybnika
Źródło: instagram.com/tomasz_karolak_insta

Źródło: onet.pl

Rewolucja w sądach. Minister Sprawiedliwości Adam Bodnar w ogniu krytyki ze strony PiS

Komentarze