BURZA wokół córki Adama Małysza! „Nie spodziewaliśmy się”

Córka Adama Małysza z dnia na dzień została, mimo braku chęci, znaną osobą. Na codzień bardzo skromna dziewczyna musi zmierzyć się ze światem fleszy. Media donoszą o ogromnych emocjach w domu Małyszów. Niektóre portale piszą wręcz o „aferze”.

Jeden z najlepszych skoczków  świata Adam Małysz miał wyznać, że nie spodziewał się takiego zamieszania wokół swojej córki, zwłaszcza, że sam niespecjalnie często pojawia się w tabloidach. Córka Małysza niedawno została wraz z rodzicami twarzą kampanii sieci komórkowej Play i od tego momentu zaczęły się nią interesować media.

Większość okrzyknęła córkę Małysza piękną kobietą i chętnie zaczęła opisywać szczegóły z jej życia prywatnego. Karolinę Małysz na Instagramie śledzi coraz więcej osób. Sama zaintersowana jest dość aktywna na tej platformie i regularnie publikuje zdjęcia. Teraz jednak wokół córki Małysza „wybuchła prawdziwa afera” – mianowicie Karolina Małysz…

Opublikowała na swoim profilu instagramowym zdjęcie pierścionka zaręczynowego, co zostało opisane przez plotkarskie portale jako „burza” – komentujący fakt internauci pisali prześmiewczo, że „wybuchła prawdziwa afera”. I rzeczywiście – od momentu publikacji tego zdjęcia profil Karoliny jest wnikliwie obserwowany.

Wiadomość o zaręczynach i nadchodzącym ślubie Karoliny Małysz błyskawicznie rozeszła się w sieci. Wiele portali plotkarskich chętnie zaczęło pisać na temat wesela – czy będzie wystawne, gdzie się odbędzie, a nawet kto za nie zapłaci. Niektórzy sugerowali, że Małysz może wydać na ślub córki milion złotych jak Zenon Martyniuk na ślub syna, choć tej kwoty nigdy oficjalnie nie potwierdzono.

Adam Małysz przyznał, że reakcja mediów na prywatne życie jego córki jest dla niego istotna „-To nie jest łatwe. My też byliśmy zaskoczeni, że zaręczyny Karoliny wywołały taką burzę – przyznał czterokrotny zdobywca kryształowej kuli w skokach narciarskich.

[KLIKNIJ w obrazek aby powiększyć]

 

Komentarze