Była jej chłopaka przysłała ZDJĘCIA! Na fotografiach było nawet widać…

chłopaka

O tym, jak zniszczyć udany związek przekonała się 22-letnia Monika. Dziewczyna szykowała się do ślubu z miłością swojego życia, Patrykiem. Kilka tygodni przed weselem ktoś z nieznanego numeru przesłał jej wiadomości z szokującymi zdjęciami. Widać na nim jej chłopaka, który leży nagi w łóżku i przytula się do innej kobiety. W jednej chwili świat Moniki kompletnie się zawalił.

Kobieta szybko przekonała się, że Patryk zdradzał ją i robił to od dłuższego czasu. Monika powiedziała w rozmowie z mediami, że sytuacja w jakiej się znalazła była dla niej nie do wytrzymania. Facet, który był dla niej wszystkim okazał się zwykłym oszustem i mężczyzną bez skrupułów. Wykorzystywał to, że ona ślepo mu wierzy i jest w nim do szaleństwa zakochana. Gdyby nie SMS od nieznajomej, która okazała się byłą narzeczoną jej chłopaka, Monika o niczym by nie wiedziała. Mimo, że wiadomość mocno ją zabolała, to zarazem pozwoliła w końcu przejrzeć na oczy. Nieznana dziewczyna napisała jej szokującego SMS-a, którego Monika postanowiła ujawnić.

 

„– Z Patryczkiem byłam 3 lata i… przez okrągłe 3 lata mnie zdradzał. Wiedziałam, że mi nie uwierzysz, dlatego 2 dni temu napisałam do niego wiadomość. Dziś wysyłam ci zdjęcia z naszej wspólnej nocy. Jak widzisz śpi w moim łóżku. Wolę sprawić ci teraz ból, niż żebyś została żoną takiego człowieka na lata „

 

 

 

Jako dowód, pod wiadomością znalazły się zdjęcia nagiego Patryka, który tuli się do innej kobiety. Monika wiedziała w tamtej chwili, że to koniec. Jedyne co zostało jej zrobić to zdjąć pierścionek zaręczynowy i wyrzucić wszystkie ciuchy narzeczonego przez okno.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Ten chłopak to największy pechowiec na świecie! Poszedł z dziewczyną na spacer i (…)!

 

 

źródła: lelum.pl, foto pixabay.com

 

Komentarze