Były uczestnik UJAWNIŁ prawdę o Tańcu z Gwiazdami! To wszystko jest…

Nie tylko widzowie są zażenowani po pierwszym odcinku „Tańca z Gwiazdami”. Były uczestnik zabrał głos w tej sprawie

Niedawno pisaliśmy o aferze, która wybuchła wokół pierwszego odcinka „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Po klęsce Reni Jusis internauci wyrazili swoje ogromne niezadowolenie.

Zarzucili twórcom, że TzG od początku jest ustawiony a werdykt, na mocy którego piosenkarka opuściła program był absolutnie niesprawiedliwy. Niektórzy zauważyli, że Barbara Kurdej-Szatan jest wręcz faworyzowana i nie zdziwią się, jeśli to ona wygra.

Sama Reni Jusis podobno bardzo przeżyła porażkę i długo po niej nie mogła dojść do siebie. Znany tancerz, który występował w poprzednich edycjach show postanowił zabrać głos w tej sprawie. Z treści jego wypowiedzi wynika dowiadujemy się wstrząsających rzeczy …

Żora Korolyov nie bierze udziału w najnowszej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Młody tancerz przez wiele lat szkolił uczestniczki tego programu. Być może poczuł się pominięty przez producentów i stąd ta gorycz wylewająca się z jego wpisów w internecie.

Co tak bardzo rozjuszyło Żorę? Trzeba przyznać, że gwiazdor nie szczędził gorzkich słów skierowanych przede wszystkim do jurorów.

JURY

„W jury powinien zasiąść Steve Wonder, Andrea Boccelli i pan Stanisław z Warszawy, co dał auta Taduesz Rydzyk… Tylko niestety on nie żyje” – komentował.

Korolyov nie mógł pogodzić się z tym, że taniec Barbary Kurdej-Szatan otrzymał tak wysokie noty. Według niego umiejętności celebrytki nie były na tyle zaawansowane, aby przyznać jej 29 punktów na 30 możliwych.
Do dyskusji postanowił włączyć się mąż Iwony Pavlović, Wojciech Oświęcimski. Zaznaczył, że komisja ocenia wyłącznie występ zaproszonych gwiazd, a nie towarzyszących im tancerzy.
Żora Korolyov jednak nie uległ i stwierdził, że program drastycznie zaniża swój poziom. Ani jury, ani nawet partnerzy uczestników nie mają już nic wspólnego z profesjonalizmem.

Oznacza to, że nie tylko widzom puszczają nerwy. Nawet znani tancerze mają dosyć podejrzanych sytuacji w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Czy coś się w tej kwestii zmieni, czy może po każdym odcinku tanecznego show będą miały miejsce podobne afery?

Komentarze