Carlitos bliski transferu!

Jak donosi redakcja TVP Sport, Legia Warszawa otrzymała konkretną propozycję w sprawie Carlitosa. Po Hiszpana zgłosił się klub z Bliskiego Wschodu.

Według informacji, do których dotarł dziennikarz TVP sport Mateusz Miga, po Carlitosa zgłosił się klub Z Bliskiego Wschodu. Do tej pory jeszcze nie ustalono o jaki klub chodzi, ale według doniesień jest to drużyna z okolic Zatoki Perskiej. Już w zimowym okienku transferowym, Hiszpan był bliski podpisania kontraktu z New York City FC. Klub z Nowego Jorku był w stanie zapłacić Legii 2,5 miliona euro. Właściciele Legii chcieli pozwolić odejść swojej gwieździe, jednak w ostatecznym rozrachunku Carlitos został w Warszawie.

Przyszłość hiszpańskiej gwiazdy jest uzależniona od tego jak swoją kampanię w Lotto Ekstraklasie zakończy stołeczny klub. Piłkarz już zimą był zdecydowany na transfer, lecz do niego nie doszło. Teraz wszystko wydaje się być dogadane, a sam Hiszpan ma być bardzo blisko podpisania umowy.
Ten sezon nie był dla niego łatwy, ciężkie wejście do Legii, odpadnięcie z europejskich pucharów, a później nieudany transfer do NYFC. Od pewnego czasu Hiszpan wydaje się wrócić do swojej dyspozycji, którą pokazywał w Wiśle Kraków. W tym sezonie Carlitos zdobył 15 bramek i zaliczył 6 asyst.

Gdyby Carlos Lopez zdecydował się na transfer na Bliski Wschód, nie byłby tam jedynym zawodnkiem z przeszłością w Legii. Zimą do Al-Ittihad Dschidda trafił Aleksandar Prijović. Początek przygody Serba z tamtejszym futbolem można nazwać znakomitym. W 13 meczach zdobył 9 bramek, co czyni go drugim strzelcem swojej drużyny.

/Paweł Kopała

Komentarze