Chcesz wymodelować swoje pośladki? Nowa dieta pomoże osiągnąć każdy cel!

Kobiety dbające o linię podzieliły się na dwie grupy: jedne chcą „powiększyć” swoje pośladki, inne zaś dążą do ich zmniejszenia. 

Okazuje się, że wybrane produkty spożywcze znacznie wpływają na rozmiar pupy. Pozostaje tylko dokładna analiza swojej diety i dostosowanie jej do wymarzonego efektu. Dlatego też panie, które chcą jak najszybciej mieć pełne pośladki niczym siostry Kardashian powinny spożywać tych produktów więcej. Niezbędne będą też odpowiedni ćwiczenia. Z kolei kobiety dążące do redukcji obwodu okolicy bioder powinny unikać tego jedzenia i również zdecydować się na adekwatny trening. Uczulamy również na to, że modyfikacja diety nie ma prowadzić do otyłości i zaniedbania swojego zdrowia. Jak zwykle chodzi o zachowanie umiaru. 

W pierwszej kolejności skupmy się na tłuszczach. Jeśli już pracujesz nad powiększeniem pupy poprzez ćwiczenia, to sprawdź jeszcze, czy w Twojej kuchni nie brakuje kilku produktów. Przede wszystkim jedz awokado – jest fantastyczne do sałatki albo jako pasta do kanapek. Ponadto sięgaj po orzechy, zwłaszcza migdały i orzechy nerkowca. Dla osłodzenia możesz dodać do nich rodzynki. Świetnym dopełnieniem tej grupy będzie jogurt grecki. Postaraj się jednak jeść odtłuszczoną wersję, dzięki temu unikniesz wzrostu poziomu cholesterolu. 

Możesz też śmiało jeść pieczywo pszeniczne. Nie musisz nawet odmawiać sobie masła i jajek. Jeśli do tego będziesz regularnie i wytrwale ćwiczyć, to z pewnością znacznie szybciej wytworzy się masa mięśniowa. Dzięki niej będziesz mieć pełne, krągłe pośladki.

Na koniec jeszcze raz przypominamy o umiarze i treningach. Zwiększenie kaloryczności ma pomóc w zbudowaniu tkanki mięśniowej. Dlatego też chodzi o przybranie masy poprzez jedzenie orzechów i suszonych owoców zamiast słodyczy i zdrowego tłuszczu zamiast fast foodów. 

Komentarze