CHOROBA wyniszcza bohaterkę „M jak Miłość”! Cierpi na…

Dramatyczna choroba wyniszcza gwiazdę M jak Miłość!

M jak Miłość, to jeden z najchętniej oglądanych przez polską widownię seriali telewizyjnych. Produkcja Telewizji Polskiej już 19 lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Od 2000 roku regularnie kilka milionów fanów śledzi losy rodziny Mostowiaków. Mimo wielu zmian w obsadzie, scenarzystom udało się utrzymać zainteresowanie widowni.

Najnowszy sezon produkcji TVP jak zwykle przyciągnął miliony widzów przed telewizory. Niestety na jaw wyszła zatrważająca informacja o wyniszczającej chorobie. Takiego obrotu spraw nie spodziewał się chyba nikt. Wszyscy fani są zrozpaczeni i martwią się o swoją ulubienicę. Okazało się, że ciężko chora jest…

serialowa Kinga. Jej rolę odgrywa Katarzyna Cichopek. Jak wynika z najnowszych doniesień Kinga zemdleje w bistro. Bohaterka musiała sama zająć się domem, dziećmi i biznesem. Jej mąż bowiem wyjechał służbowo do Berlina. Niestety Kinga w wyniki natłoku obowiązków zacznie mieć problemy ze zdrowiem. Zduńska czując się coraz gorzej pójdzie zrobić badania. Wtedy okaże się, że jest poważnie chora.

Kinga Zduńska będzie musiała zmierzyć się z anemią. Mimo to bohaterka nie będzie chciała o wszystkim powiedzieć mężowi. O jej chorobie będzie wiedział tylko brat Piotrka – Paweł. Choroba ujawni się, kiedy Kinga zemdleje w bistro. Co stanie się ze Zduńską? Czy Paweł powie o wszystkim Piotrowi? Oglądajcie M jak Miłość.

Komentarze