„Ciało 5 latka ZMASAKROWANE w lesie – ZBIOROWE…”

Nowe informacje ws. 5 letniego Dawida Żukowskiego! Nieoficjalnie – dziecko nie żyje, a jego ciało jest ukryte w lesie.

W środę ojciec 5-letniego Dawida Żukowskiego wziął syna do domu w Grodzisku Mazowieckim ok. godziny 17:00. Przed godziną 21 funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o śmierci ojca dziecka. Mężczyzna rzucił się pod pociąg.

Dawid Żukowski w dniu zaginięcia był ubrany w szaroniebieską dresową bluzę, niebieskie jeansy oraz niebieskie trampki z obrazkami Zygzaka McQueena. Niestety teraz pojawiły się makabryczne informacje – dziecko….

Miało brać udział w zbiorowym samobójstwie, a jego ciało ma być zmasakrowane w lesie – tak twierdzi wróżka Anastazja – wróżbitka z Lubelszczyzny. Policja póki co nie potwierdza tych rewelacji, ale faktem jest, że Polska Policja kilkukrotnie korzystała z pomocy wróżbity Jackowskiego i często osoby potrafiące przewidywać przyszłość. 

Póki co funkcjonariusze proszą o pomoc w sprawie, wystosowano apel by każda osoba , która widziała dziecko lub samochód zgłosiła się na komendę policji. 

Wszelkie zgłoszenia przyjmowane są w Komendzie Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim tel. (22) 755 60 10 (-11,-12,-13). Można także dzwonić na numer 112.

Jak poinformował TASS, wydział konsularny ambasady Rosji w Polsce cały czas śledzi sprawę i kontaktuje się z polską policją, która poszukuje chłopca. Rzecznik ambasady Federacji Rosyjskiej Władimir Aleksandrow potwierdził, że chłopiec ma rosyjskie obywatelstwo. Matka chłopca pochodzi najprawdopodobniej ze wschodu,  z Kazachstanu.

Komentarze