CIĘŻKA choroba bohaterki M jak miłość! „Może ODEJŚĆ w każdej chwili”

Pokochaliśmy ją za „M jak Miłość”! Teraz ciężko choruje.

„M jak Miłość” jest jednym z najchętniej oglądanych przez Polaków seriali. Mimo dwóch dekad obecności na ekranie Telewizji Polskiej, losy rodziny Mostowiaków nadal śledzą miliony widzów. Widownia produkcji jest tak duża, że wszelkie pomysły o zakończeniu serialu odeszły w niepamięć. Scenarzyści pracują nad fabułą, jednak mogą napotkać ogromny problem.

Chodzi o ciężką chorobę osoby, bez której trudno wyobrazić sobie „M jak Miłość”. W mediach społecznościowych fani nieustannie dyskutują o stanie zdrowia swojej ulubienicy. Nikt nie wie, kiedy okaże się, że przyszedł na nią czas. 

-Jestem w szoku. Taka młoda kobieta a już tak ciężko chora. Co dzieje się na tym świecie. Jeszcze tyle byłoby przed nią. Szok i niedowierzanie – mówi nam wierna fanka produkcji. Jak się okazało na ciężką chorobę ma cierpieć nie kto inny jak…

Marta Mostowiak. Bohaterkę odgrywa aktorka Dominika Ostałowska. Podobno artystka ma zamiar zrezygnować z udziału w serialu. Scenarzyści w związku z tymi doniesieniami postanowili wpleść w scenariusz poważną chorobę Marty. Czy to oznacza, że Ostałowska naprawdę odejdzie z obsady?

-Może odejść w każdej chwili. Jesteśmy gotowi na takie sytuacje, aczkolwiek zawsze wiemy wcześniej o takich decyzjach aktorów. Jeśli to się potwierdzi, jej postać trzeba będzie wyeliminować. Natomiast wiem, że tęsknić będą za nią inni aktorzy– mówi Wyborczej24.pl osoba z produkcji.

Jak wynika z informacji portalu „Popularne seriale:

”Marta zemdleje na ulicy.
Wojciechowska zemdleje na ulicy i trafi do szpitala. Na miejscu od razu zjawi się Budzyński. Dopiero wtedy dowie się, że jego była ukochana cierpi na niewydolność nerek i musi być stale dializowana. Okaże się, że ten sekret ukrywa przed wszystkimi, nawet przed własnymi dziećmi – czytamy w streszczeniu odcinka 1476.

Fot. Kadr z M jak Miłość 

Komentarze