Porażające wiadomości nt. gwiazdy Ranczo! „Jej wygląd zmieniła długa…”

Co stało się z gwiazdą Ranczo? Wygląda zupełnie inaczej niż z czasów, kiedy podziwialiśmy ją na ekranie.

Ranczo to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Produkcja Telewizji Polskiej kultowa stała się jeszcze w czasie emisji. Ponad 10-letnia obecność serialu na ekranach sprawiła, że widzowie bardzo zżyli się z bohaterami ich ulubionej serii. Teraz pojawiły się wstrząsające informacje na temat jednej z gwiazd.

Serialu „Ranczo” przedstawiać nikomu w Polsce nie trzeba. Jeden z najchętniej oglądanych polskich seriali co tydzień gromadził miliony fanów śledzących losy mieszkańców gminy Wilkowyje. Fani tak bardzo kochali serial, że po zakończeniu emisji pisali petycje o przywrócenie produkcji. Teraz po kilku latach wyszło na jaw, co stało się z jedną z gwiazd. Serialowa…

… Jola postanowiła zmienić swoją fryzurę. Po długim wyczekiwaniu na otwarcie salonów fryzjerskich Elżbieta Romanowska postanowiła naprawdę zaszaleć.

 

-Jak niewiele człowiekowi do szczęścia potrzeba. Przez ostatnie dwa miesiące siedziałam w domu. Ulubiony ubiór na ten okres? Dres! Uczesanie? Warkocz lub koczek „bylejaczek” i opaska. Na twarzy? Krem! I tak codziennie. Nie przeszkadzały mi odrosty (z każdym dniem coraz większe), krótkie paznokcie czy brak makijażu. Czerpałam radość z sadzenia ziół i kwiatów, koszenia trawy czy innych prac ogrodowych. To wszystko sprawiało mi dużą frajdę. Ale gdy zadzwonił telefon z informacją, że wracamy na plan pomyślałam: nareszcie! Dziś pierwszy raz od dawna założyłam coś innego niż dres, zrobiłam sobie drobny makijaż i wysiedziałem 5 godzin u fryzjera

– napisała na Instagramie.

Nowy kolor włosów Romanowskiej zachwycił jej fanów. Aktorka postawiła na bardzo modny siwy blond. Komplementów nie było końca.

https://www.instagram.com/p/CAYc-oFJ_c9/?igshid=1sh16p126s0w8

Komentarze