DRAMAT chłopca w Białej Podlaskiej! Musiał całować… Nagranie PRZERAŻA!

Nastolatkowie wrzucili rower dziecka do stawu! Kazali mu całować się po butach aby odzyskać rower!

Policja z Białej Podlaskiej ustaliła tożsamość twórców nagrania, jest także decyzja sądu w ich sprawie.

Dramatyczne wideo z Białej Podlaskiej wyciekło przez to, że jeden z psuchopatycznych , zwyrodniałych nastolatków , który poniżał chłopca wrzucił filmik na jeden z portali społecznościowych. Nastolatkowie mówią do przerażonego dziecka :

Całuj te buty! Nie? No to roweru nie będzie! – mówią sprawcy.

Rower najpierw zawisł na drewnianym pomoście, wystraszone dziecko w końcu zaczęło całować buty zwyrodnialców, ci śmiali się w najlepsze. Nagranie na szczęście przekazano policji, funkcjonariusze namierzyli sprawców.

Przyznam szczerze, wykonaliśmy kawał dobrej roboty, ponieważ mieliśmy tylko informację i nagranie, ale nie było wiadomo ani kiedy ten film został nagrany, ani nie mieliśmy danych pokrzywdzonego. Ustaliliśmy miejsce i okazało się, że to jedna z miejscowości w gminie Biała Podlaska, ustaliliśmy również tożsamość pokrzywdzonego oraz sprawców, którzy brali udział w tym zdarzeniu. Są to 15- i 16-latek z gminy Biała Podlaska i 14-latek z powiatu łosickiego – mówi oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej Barbara Salczyńska-Pyrchla

Film zostaje przerwany w momencie wejścia chłopca do wody po rower, jest on porównajmy przez swoich oprawców.

Materiały już trafiły do sądu i został już zastosowany wobec sprawców nadzór kuratora – dodaje Barbara Salczyńska-Pyrchla.

Komentarze