DRAMAT w WizzAir! Cztery osoby, w tym dwójka dzieci niestety…

dramat

Pasażerowie linii lotniczych Wizz Air, którzy chcieli dostać się z Islandii do Polski przeżyli prawdziwy dramat. Najpierw dowiedzieli się, że ich lot został odwołany. Na pytanie kiedy będą mogli wrócić do Polski, linie zaproponowały im kolejny lot najwcześniej na za tydzień!

Oczekujący na samolot Polacy byli zdruzgotani tym jak potraktowały ich linie Wizz Air. Jak sami przyznają to był dramat w czystej postaci, ponieważ nikt z przedstawicieli linii nie udzielił im jakiejkolwiek pomocy i nie zaproponował korzystnego rozwiązania problemu. Kobieta, która miała wykupiony lot z Islandii do Krakowa po przyjeździe na lotnisko dowiedziała się, że jej lot, jak i samolot, który miał wylecieć do Wrocławia zostały odwołane. 

 

 

Jakby tego było mało samolot, który miał zostać podstawiony przez WizzAir na następny dzień również nie poleciał, ponieważ nie udało się go załatwić. 5 października urlopowicze dostali jeszcze gorszą wiadomość, ponieważ poinformowano ich, że dodatkowego samolotu do Polski w ogóle nie będzie! A na lot muszą do przyszłego tygodnia. Jedna z pasażerek wyznała, że „Zaproponowano nam lot dokładnie za tydzień od zaplanowanego, czyli 11 października!” Kobieta przyznała również, że na nic zdały się telefony na infolinię przewoźnika, ponieważ jej pracownicy sprawiali wrażenie mało zorientowanych w sytuacji jaka wydarzyła się na Islandii. Ostatecznie kobieta wraz z rodziną wróciła do kraju innymi liniami lotniczymi. Polscy turyści zamierzają teraz złożyć reklamację. Wizz Air przeprosił podróżnych za zaistniałą sytuację.

 

 

ZOBACZ:Spektakularny pokaz SAMOLOTÓW WOJSKOWYCH wśród DRAPACZY CHMUR! [VIDEO]

 

 

źródła: dziennikzachodni.pl, foto pixabay.com

 

 

 

Komentarze