DRAMATYCZNA informacja! Zwycięzca Tańca z Gwiazdami krótko po programie…

Taniec z Gwiazdami – dramat zwycięzcy! Nikt się nie spodziewał.

Ostatnią edycję Tańca z gwiazdami wygrał Damian Kordas. Znany kucharz i YouTuber błyskawicznie zdobył ogromną sympatię widzów programu. Niestety krótko po wygranej przekazano bardzo przykrą informację. Fani nie mogą uwierzyć w to, co się stało.

Taneczne show Polsatu okazał się być dla gwiazdora niezwykłą przygodą. Z początku Kordas nie był wymieniany jako jeden z pretendentów do zwycięstwa. Mimo to dzięki sympatii widzów i umiejętnością zdobył kryształową kulę. To niestety koniec dobrych wiadomości. Krótko po wielkiej wygranej przekazano smutne informacje. Damian Kordas…

ma bardzo poważny problem związany z naturą osobistą. Mimo, że patrząc na gwiazdę nie można tego zauważyć, to jednak wewnętrznie Kordas bardzo cierpi. Swoim problemem w końcu podzielił się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

-Moi drodzy, chciałbym życzyć Wam dziś tego abyście mieli wokół siebie samych szczerych ludzi. Dlatego kocham Wrocław – tutaj nikt nie będzie udawał życzliwej dla ciebie osoby, a potem okazywał się całkiem innym człowiekiem – czytamy na jego profilu Instagramowym.

Jak widać stolica nie okazała się dla Kordosa szczęśliwa. Najwyraźniej w Warszawie spotkał się z niekoniecznie życzliwymi mu ludźmi. Na szczęście w rodzinnym Wrocławiu czuje się dobrze i może odpocząć od zgiełku Warszawy.

– Teraz jesteś zdobywcą wielu serc, ludzi którzy pokochali Cię za to, jaki jesteś. Niestety wszyscy, którzy zazdroszczą Ci tego, będą gadać to, co gadają, ale nigdy tego nie będą mieli, co Ty masz – pisze jedna z fanek. Trudno się z tym nie zgodzić.

 

fot. Instagram Damian Kordas

 

Komentarze