Dramatyczne informacje nt. Zenka Martyniuka! „Nie miał już siły…”

Wstrząsające wiadomości nt. Zenka Martyniuka! Fani w szoku!

Zenek Martyniuk, to gwiazdor którego przedstawiać w Polsce właściwie nie trzeba. Lider białostockiego zespołu „Akcent” szturmem podbija serca milionów Polaków. Jego piosenki znają także Ci, którzy disco polo nie słuchają. Wielu z nas nie wyobraża sobie przyjęcia weselnego, czy nocy sylwestrowej bez  hitów Zenka. „Przez twe oczy zielone” czy „Przekorny los”, to jedne z najczęściej pojawiających się na imprezach piosenek.

Nie dziwi więc fakt, że płyty zespołu „Akcent” przodują na listach najlepiej sprzedających się krążków. Zenek grał nawet kilka koncertów dziennie. Zyskał sympatię milionów fanów. Niestety pojawiły się smutne informacje. Okazało się, że Zenek Martyniuk nie…

… miał już siły kontynuować tak intensywnej pracy. W 2018 roku zdecydował o zwolnieniu – przestał grać po kilka koncertów dziennie. Zenek musiał odpocząć.

-Ostatnio zaczęliśmy rozplanowywać koncerty tak, żeby było nam bardziej komfortowo. Teraz z reguły gramy jeden koncert dziennie. Nie ma już siły, by grać trzy razy w różnych miejscach w ciągu jednego dnia” – mówił w 2018 roku na łamach „Faktu”.

-Ostatnio nie piję alkoholu. Kiedyś zawsze jakieś piwo się wypijało, symboliczną lampkę szampana i nie było z tym problemu. Teraz już tak nie jest” – dodał król polskiej sceny disco polo. Zenkowi życzymy nieustannych sukcesów!

https://youtu.be/fgnxMubiMcY

Komentarze