DRAMATYCZNE informacje! Uczestnik Tańca z Gwiazdami…

Dramatyczne informacje z „Tańca z Gwiazdami”! Są oficjalne informacje.

Taniec z Gwiazdami, to wciąż jeden z najchętniej oglądanych programów telewizyjnych w Polsce. Przeniesione z TVN do Polsatu show przyciąga miliony widzów przed telewizory. Fani z uwagą śledzą losy kolejnych par. Niestety pojawiły się bardzo smutne informacje.

W programie udział bierze wiele znanych osób. W obecnej edycji nie jest inaczej. Po raz kolejny na ekranie oglądamy osoby z pierwszych stron gazet i portali internetowych. To już 10. edycja programu na antenie Polsatu. Wcześniej mogliśmy obejrzeć 13. edycji produkowanych przez TVN. Niestety program to nie tylko zabawa, ale także przykre sytuacje. Jeden z uczestników niestety…

doznal kontuzji i nie wiadomo, czy wystąpi w kolejnym odcinku programu. O sprawie Adam Adamonis ze szczegółami opowiedział o sytuacji Maciejowi Orłosiowi.

-To się stało podczas próby kamerowej. Aż usłyszałem swoje naderwanie. Ból poczułem dopiero po tym, jak zeszła ze mnie adrenalina – mówił Adamonis. 

Pierwszej kontuzji artysta doznał podczas tańca z Sandrą Kubicką. Wówczas zatańczył tango. Późniejsza rehabilitacja nie przyniosła jednak oczekiwanych rezultatów. Tancerz mimo to zaczął kolejne próby. Wtedy po raz kolejny doznał naderwania.

Co dalej? Program obejrzymy dopiero za tydzień. Nie wiadomo, czy tancerz do tego momentu będzie w stanie zatańczyć. Jak jednak wynika z Social mediów Adam Adamonis wrocił do treningów. Wraz z partnerką taneczną przygotowują układ baletowy. 

Fot. YouTube

 

 

 

Komentarze