Dramatyczny finał randki! 29-latka poślizgnęła się i spadła z (…)!

poślizgnęła

Przerażającym finałem zakończył się spacer pary z Wielkiej Brytanii. Zakochani wybrali się nad wodospad w parku narodowym Peak District (Wielka Brytania). W pewnym momencie 29-letnia kobieta poślizgnęła się i spadła z ponad 30-metrowego wodospadu!

Turyści, którzy spędzali wolny czas w parku narodowym Peak Districk w Wielkiej Brytanii w ogóle nie spodziewali się takiej tragedii. Młodzi ludzie wspięli się na ponad 30-metrowy wodospad Kinder Scout, gdzie snuli plany na przyszłość i cieszyli się, że kupują swoje pierwsze mieszkanie. Sielankową atmosferę popsuł koszmarny wypadek, który wydarzył się chwilę później. 29-letnia Hannah Lowe podczas schodzenia poślizgnęła się i spadła w 30-metrową przepaść. Mimo wysiłków jakie podjął jej 30-letni chłopak życia dziewczyny nie udało się uratować.

 

 

 

Mężczyzna jest zdruzgotany stratą ukochanej i jak mówi, to była chwila, w której nie był w stanie nic zrobić. Mógł jedynie patrzeć, jak jego ukochana Hannah spada w dół. 30-latek próbował później zejść z wodospadu, jednak ze względu na trudne warunki zrezygnował. Zrozpaczony zaalarmował służby ratunkowe, które po 30 minutach pojawiły się na miejscu tragedii. Niestety martwa 29-latka została znaleziona na kamieniach u podnóża wodospadu. Nie miała żadnych szans na przeżycie. Adam Stanawy napisał później, że bez Hannah jego życie już nigdy nie będzie wyglądało tak jak dawniej. 

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Makabra w wesołym miasteczku! Kobieta spadła prosto na (…)!

 

źródła: dailymail.co.uk, foto youtube.com

 

 

 

 

Komentarze