DRASTYCZNA zmiana pogody! Od niedzieli…

Nadchodzi zmiana! Aura zgotuje niespodziankę! 

W weekend pogoda jeszcze raczej nie zaskoczy. Dziś musimy jednak uważać na burze, które pojawią się po południu – może wystąpić także grad. Prawdziwe zmiany w pogodzie nastąpią nieco później.

Prognoza pogody na weekend

W weekend aurę w Polsce kształtować będzie ośrodek niżowy znad północy Rosji, oraz drugi znad Ukrainy. Do naszego kraju będą płynąc zimne masy powietrza polarno-morskiego. W niedzielę zacznie do nas płynąć już nieco cieplejsze powietrze.

Jeszcze w sobotę w całej Polsce oprócz popołudniowych burz możemy się spodziewać raczej słonecznej i ciepłej aury. Miejscami pojawią się wypiętrzone chmury, z których spadnie deszcz. Armagedon pogodowy zacznie się…

Po weekendzie. Niedziela stanie pod znakiem nieco wyższej temperatury niż sobota, poza tym będzie słonecznie i jeszcze cieplej. Po południu możliwe są burze z gradem. Prawdziwe zmiany nadejdą od poniedziałku.

Prognoza pogody sierpień 2019

W kolejnych dniach tygodnia w Polsce utrzyma się zmienna aura – słońce będzie się przeplatać z burzami. Początek dnia będzie słoneczny, po południu nastomiasy wystąpią burze, lokalnie bardzo silne z gradem i porywistym wiatrem.Temperatura jednak będzie zdecydowanie wzrastać i wyniesie od 24 do 30 stopni Celsjusza.

Musimy się jednak spodziewać gwałtownych nawałnic z gradem. Te wystąpią na Podlasiu, Warmii i Mazurach oraz na terenie województwa Małopolskiego i Podkarpackiego.

Komentarze