Duży biust zabiera zdrowie Małgorzacie Rozenek! Celebrytka cierpi!

43-latka odzyskała już formę po urodzeniu synka Henia. Dumnie pręży piersi na zdjęciach. Jednak zdjęcia nie pokazują jak bardzo Rozenek cierpi z powodu dużego biustu.

Problemy Małgorzaty

Małgorzata Rozenek ostatnio ma duże problemy z kręgosłupem. Wybrała się na wizytę do fizjoterapeutki. Okazało się, że celebrytka uszkodziła sobie szyję przez ciągłe zaglądanie do telefonu. Do pogłębieni problemów przyczyniło się tez urodzenie dziecka. Małgorzata Rozenek żali się :

Henio jest już coraz cięższy, a ja mam skłonności, by się garbić. Jest to tez spowodowane wielkością mojego biustu, szczególnie teraz, jak karmię. Bolący kręgosłup potrafi naprawdę popsuć cały dzień”

Jak podaje Super Express, celebrytka narzeka na ogromny ból szyi. Czasem pod koniec dnia nie może wykonać żadnego ruchu.

Mniejszy biust, mniejszy problem

Z powodu pogarszającego się zdrowie Małgorzata Rozenek podjęła decyzję o zmniejszeniu biustu. To on przyczynia się do problemów z kręgosłupem. Tak tłumaczy tę decyzję :

Już mnie one nie bawią. Chciałabym powrotu do swojej szczupłej, zwinnej i sportowej sylwetki”

Czy decyzja o zmniejszeniu piersi wyjdzie celebrytce na zdrowie ? Z uciążliwym bólem nie da się żyć. Małgorzacie Rozenek życzymy dużo zdrowia!

źródło: se.pl

zdjęcie: Małgorzata Rozenek-Majdan/Facebook

Komentarze