DWIE walki Najmana na jednej gali! FAME MMA 5.

Dwie walki Najmana na Fame MMA? 

Marcin Najman wziął udział w programie FAME MMA Cage, który prowadził Arkadiusz „Pan” Pawłowski. „El Testosteron” wyznał, że nalega by na FAME MMA 5 stoczyć dwa pojedynki. Tego w historii jeszcze nie było.

Marcin Najman ma już zakontraktowaną walkę na FAME MMA 5 z Bonusem BGC. Pojedynek zdaniem ekspertów sportowo ma być raczej mierny. Jednak walka bardzo elektryzuje widzów fame mma. Wszyscy czekają by wreszcie któryś z zawodników odniósł zwycięstwo. Obydwaj zdaniem fanów ciężko trenują przed galą.

„El Testosteron” wyznał, że od dłuższego czasu sugeruje organizację dwóch pojedynków. Najman chce walczyć dwa razy na jednej gali. Wobec tego sądzić można, że planuje szybki nokaut Bonusa BGC.

„Od początku apeluję, aby na tej samej gali zakontraktować mi dwie walki. Czyli walkę z Bonusem i drugą walkę z trypałą. Uważam, że te dwa pojedynki po sobie były by dobrym rozwiązaniem. Gdyby się udało, będę o to zabiegał, zorganizować walkę z Bonusem w MMA i z trypałą w boksie. Pierwsze starcie nie powinno wyjść za 30. sekundę, więc byłaby to dobra rozgrzewka do walki właściwej” – mówił Najman. Więcej w wideo.

https://youtu.be/wr81uxVGBjI

Komentarze