Dziewczyny kupiły sobie kebaba, to co było w środku MROZI KREW W ŻYŁACH…

Policja zatrzymała dwóch pracowników tureckiego lokalu serwującego kebab. Mężczyźni są podejrzewani o próbę otrucia trzech kobiet. Poszkodowane znalazły w zamówionych przez siebie kebabach podejrzane tabletki. Do zdarzenia doszło w Sussex w Anglii. Sprawę bada tamtejsza policja.

Do przestępstwa doszło w barze Istanbul Grill w mieście Bognor Regis. Trzy poszkodowane kobiety zeznały, że 29 grudnia podczas powrotu z imprezy zakupiły w lokalu kebab. Następnie udały się z nim do domu. W kebabie znalazły niepokojąco wyglądające pigułki. Po odpakowaniu swoich zamówień kobiety odkryły, że w ich jedzeniu znajdują się małe, białe tabletki. Wszystkie trzy kobiety zgłosiły sprawę na policję.

 

ZOBACZ TAKŻE: Kurdej-Szatan już tego nie ukrywa! Cała Polska dowiedziała się o jej…

 

Funkcjonariusze zatrzymali pracowników kebaba. Rzecznik policji z Sussex poinformował, że zatrzymanych zostało dwóch mężczyzn zatrudnionych w barze, w którym miało dojść do popełnienia przestępstwa.

 

Rozumiem, że ten incydent może budzić niepokój. Jednak policja podjęła natychmiastowe działania w celu ochrony społeczeństwa poprzez zatrzymanie dwóch osób i współpracuje z partnerami, zwłaszcza w radzie dzielnicy, w celu wzmocnienia środków ochronnych – powiedział Jon Carter z policji w Sussex.

 

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Pracowników baru w wieku 30 i 42 lat oskarżono o próbę otrucia z zamiarem narażenia życia lub spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

źródło: the guardian, fot. pixabay

Komentarze