Kurdej-Szatan już tego nie ukrywa! Cała Polska dowiedziała się o jej…

szatan

Basia Kurdej-Szatan zdradziła swój sekret jak należy pić, by dobrze bawić się w sylwestrową noc. Gwiazda ma 3 sprawdzone sposoby, które powinien poznać każdy z nas. Szampańska zabawa do białego rana już za chwilę więc warto się z nimi zapoznać!

W ostatniej rozmowie z Faktem aktorka uchyliła rąbka tajemnicy, dzięki której świetna zabawa w Sylwestra jest szampańska. Przestrzeganie 3 prostych sprawi, że Nowy Rok powitamy w jak najlepszy sposób. Co ciekawe, recepta na udaną imprezę jest prostsza, niż mogłoby się wydawać. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Zobaczyła psa na ulicy! Później zrobiła coś co wprawia w osłupienie!

 

Uwielbiana przez Polaków Basia Kurdej Szatan poprowadzi tegorocznego Sylwestra organizowanego przez telewizję Polsat, który odbędzie się Chorzowie. W związku z tym, że Nowy Rok witać będziemy już za chwilę, gwiazda na łamach Faktu, podzieliła się niezawodnymi sposobami, które sprawią, że będziemy bawić się wspaniale w sylwestrową noc.

–Trzeba koniecznie się nastawić na dobrą zabawę. Bez tego ani rusz! Pamiętajmy, żeby dobrze jeść już dzień przed imprezą – zdradziła aktorka.

 

Jak sama przyznaje balowanie na pusty żołądek, może mieć tragiczne skutki. To jednak nie koniec jej skutecznych porad. Poza nastawieniem i odpowiednim jedzeniem jest coś jeszcze. Basia przypomina również, że w Sylwestra należy pamiętać o piciu dużo wody. Nie tylko przed imprezą, ale również w jej trakcie. Jej zdaniem właśnie to jest kluczem do świetnej zabawy. Basia w rozmowie nie potrafiła ukryć swojej ekscytacji, na myśl o prowadzeniu sylwestrowej nocy z Polsatem. 

Uwielbiam takie wielkie imprezy! Te emocje i adrenalina dają mi wielkiego kopa. Jestem przeszczęśliwa, że spędzę tego sylwestra z Polsatem – dodała.

 

https://www.instagram.com/p/B6qk0MqHMT-/

 

fot. instagram

Komentarze