Emocjonalne pożegnanie Krzysztofa Respondka w „Pytaniu na Śniadanie”. Katarzyna Cichopek wzruszona

Sobotnie wydanie programu „Pytanie na Śniadanie” było przepełnione smutkiem i żalem po śmierci utalentowanego aktora i artysty kabaretowego, Krzysztofa Respondka. Pożegnanie tego wyjątkowego człowieka znalazło się w centrum uwagi, a uczucia wylewające się z ekranów dotknęły nie tylko środowiska artystycznego, lecz także milionów widzów.

Informacja o niespodziewanej śmierci Respondka obiegła media w piątek, pozostawiając w żałobie fanów i przyjaciół zmarłego artysty. W wieku 54 lat, Krzysztof Respondek odszedł po przebytym zawale serca, pomimo heroicznego trzydniowego wysiłku lekarzy w zabrzańskiej klinice.

W sobotnim wydaniu „Pytania na Śniadanie”, prowadzący Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, wspominali zmarłego przyjaciela i kolegę. Anna Lewandowska, prezentująca segment „Czerwony dywan”, zaczęła od serdecznego przekazu współczucia dla rodziny Respondka.

Są sytuacje dobre i złe. Teraz przytulam do serca wszystkich fanów oraz całą rodzinę Krzysztofa Respondka. Aktor, kabareciarz, artysta estradowy odszedł, o czym poinformował jego kolega z kabaretu Rak. Okazuje się, że ostatnio przebył zawał serca. Trzy dni w klinice w Zabrzu walczyli o jego życie, ale niestety odszedł. – powiedziała Lewandowska, ukazując smutek jaki niesie ze sobą strata artysty.

Katarzyna Cichopek, która miała okazję współpracować z Respondkiem na planie programu „Jak oni śpiewają?”, podzieliła się swoimi wspomnieniami.

To bardzo przykre. Krzysztof był wspaniałą osobą, bardzo skromną. – powiedziała Cichopek.

Następnie głos zabrał Maciej Kurzajewski, który podkreślił pozytywne cechy zmarłego.

Skromny, zawsze uśmiechnięty, bardzo kulturalny człowiek. – dodał Kurzajewski.

Wspomnienie o Respondku w kontekście jego roli w serialu „Barwy szczęścia” przypomniała Anna Lewandowska, cytując Marka Molaka, który opowiadał, jak Krzysztof dodawał otuchy młodemu aktorowi.

Krzysztof podszedł do niego, powiedział: ‚Słuchaj, będzie świetnie, nic się nie martw’ – przytoczyła Lewandowska słowa Molaka.

Wielka strata dla świata artystycznego została podsumowana przez Macieja Kurzajewskiego, który powiedział: ”

Skromny, zawsze uśmiechnięty, bardzo kulturalny człowiek.

Pożegnanie Krzysztofa Respondka w „Pytaniu na Śniadanie” było nie tylko wyrazem żalu, lecz również hołdem dla człowieka, który pozostawił niezapomniany ślad w polskim show biznesie. Jego spuścizna artystyczna i pozytywny wpływ na innych pozostaną żywe w sercach tych, którzy mieli przyjemność z nim współpracować oraz tych, którzy go podziwiali.

Źródło: media

Kourtney Kardashian i Travis Baker pokazali syna! Internautą nie podoba się jego imię

Komentarze