Fani płakali i nie mogli uwierzyć! Andrzej Grabowski…

Dramatyczne informacje nt. gwiazdora „Świata według Kiepskich”! Fani przyszli szok, inni płakali. Aktor został oskarżony o coś czego nie zrobił.

”Świat według Kiepskich” jest jednym z najpopularniejszych polskich seriali telewizyjnych. Rola Ferdka Kiepskiego przyniosła Andrzejowi Grabowskiemu wielką sławę. Jednakże media przekazały porażające informacje. Wielu fanów nie mogło w to uwierzyć.

Aktor przeżywał ostatnimi czasy dość trudny okres w swoim życiu prywatnym. Andrzej Grabowski wziął rozwód ze swoją żoną, sam proces sądowy był chętnie komentowany przez wiele mediów w Polsce. Po kilku miesiącach od rozwodu jego żona zachorowała. Aktor postanowił przerwać milczenie na ten temat i wydał oświadczenie.

-Rozstaliśmy się, kiedy była zdrowa, na trzy miesiące przed jej pierwszym pobytem w szpitalu. Gdy dowiedziałem się o jej stanie, otoczyłem ją opieką. Odwiedzałem ją w szpitalu, towarzyszyłem jej, gdy miała robione badania, gotowałem dla niej posiłki – czytamy w oświadczeniu Andrzeja Grabowskiego.

Aktor postanowił odnieść  się także do kwestii finansowych. Bezapelacyjnie zaprzeczył, że po rozwodzie pozostawił swoją żonę bez środków pieniężnych. Padły konkretne kwoty. Fani mówią wprost – to prawdziwy dramat w taki sposób oczerniać aktora. Niektórzy sugerowali, że pozostawił chorą żonę bez pieniędzy.

-Nie jest prawdą, że zostawiłem ją bez pomocy finansowej. Do kwietnia 2017 r. nie płaciłem jej 1600 złotych miesięcznie, jak pisano, lecz przelewałem na jej konto 6 tysięcy złotych. Opłacałem też ZUS i prywatne ubezpieczenie medyczne oraz telefony żony i jej córki, co dawało miesięcznie kwotę ponad 2 tysięcy złotych. Potem zmniejszyłem te wpłaty, a w listopadzie, kiedy sąd stwierdził rozdzielność majątkową, przestałem płacić. ZUS opłacałem żonie do lutego 2018 r. – napisał w  oświadczeniu Andrzej Grabowski.

Komentarze