Fani ŻEGNAJĄ Kubę Wojewódzkiego! Showman niespodziewanie…

żegnają

To koniec. Nie zobaczymy już Kuby Wojewódzkiego. Co się stało?

Ostatni raz

Kuba Wojewódzki pożegnał się ze swoimi fanami na Instagramie, na którego wrzucił właśnie bardzo wymowne zdjęcie. Okazuje się, że showman nie zagra już w spektaklu „Zagraj to jeszcze raz, Sam”, który był wystawiany przez Teatr 6. piętro. Kuba występował w nim od lat, a widowisko cieszyło się ogromną popularnością.

Ostatnio Kuba po raz ostatni już stanął już na deskach teatru, w tym właśnie przedstawieniu. Na pożegnalnym zdjęciu pozował ze znanymi polskimi aktorami i aktorkami – Michałem Żebrowskim, Małgorzatą Sochą, Anną Cieślak i Danielem Olbrychskim.

„#aboutlastnight ostatni spektakl w tym roku 🗣️ #zagrajtojeszczerazsam @teatr6pietro ~ Jak mężczyzna jest nieszczęśliwy to szuka żony. Jak jest szczęśliwy ~ To żona go szuka…” – Kuba podpisał zdjęcie, które wstawił na swój profil na Instagramie.

Kogo grał Kuba?

Sztuka, w której występował Kuba biła prawdziwe rekordy popularności – i nic w tym dziwnego, w końcu jej fabuła opiera się na sztuce samego Woody’ego Allena. Wojewódzki grał w niej rolę pierwszoplanową. Wcielał się w postać neurotycznego krytyka filmowego – Allana, który po rozstaniu z żoną Nancy, szukał pocieszenia w związkach z innymi kobietami, co z kolei przeradzało się w pasmo niefortunnych i wyjątkowo komicznych zdarzeń.

Co dalej?

Czy Kuba wróci jeszcze na deski Teatru 6. piętro? To się okaże już w przyszłym roku.

Czytaj też: Wojewódzki POKAZAŁ zdjęcie sprzed 30 lat! Widać na nim…

żegnają
Instagram

Źródło: Instagram, Życie.news

Zdjęcia: Instagram

Komentarze