FATALNE wiadomości! Fani „Rancza” pogrążeni w SMUTKU!

Dramatyczne wiadomości! Fani Ranczo pogrążeni w smutku.

Serialu „Ranczo” nikomu przedstawiać nie trzeba. To produkcja Telewizji Polskiej, która jeszcze w czasie emisji stała się wręcz kultowa. Miliony widzów co tydzień śledziły losy mieszkańców gminy Wilkowyje. Serial okazał się prawdziwym hitem. Zniknął z ekranów po 10 latach emisji. Ponawiły się inicjatywy mające przywrócić produkcję. Jednak wszystkich zaskoczyła nagła tragiczna wiadomość.

– Kiedy się o tym dowiedziałem zamarłem. Cieszyłem się na myśl powrotu ulubionych bohaterów, jednak ta wiadomość zupełnie mnie rozbiła – mówi jeden z aktorów. Ranczo ma wrócić na ekrany w 2020 roku. Serial, który zniknął z telewizji 3 lata temu powróci. Jest jednak bardzo smutna wiadomość. Fani są wstrząśnięci! Okazał się, że nie…

ma wystarczających środków by rozpocząć produkcję. Przypomnijmy – Ranczo powróci, ale jako film fabularny. Jego roboczy tytuł to „Ranczo. Zemsta wiedźm”.

Mamy nadzieję, że uda nam się wejść na plan zdjęciowy w roku 2020. Wszyscy główni bohaterowie potwierdzili swoją gotowość do pracy – powiedział kierownik produkcji Paweł Mantorski.

Jak wiadomo finanse mają nie stanowić kłopotu. Nieoficjalnie mówi się o obiecanym dofinansowaniu. Liczymy, że produkcja dojdzie do skutku i film trafi do kin w przyszłym roku. Wiadomo, że w filmie nie zobaczymy Elżbiety Romanowskiej – serialowej Joli.

– Nie wiem nic na ten temat. Mnie raczej w tej produkcji nie będzie. Ja mam nowe wyzwania, zarówno w teatrze jak i poza nim, czy to w serialach, które gram czy w programach, których biorę udział. Czasami jest tak, że jakaś historia się kończy, żeby inne mogły się zacząć, z czego ja się bardzo cieszę. To był cudowny okres w moim życiu. Jola zawsze będzie w moim sercu, ale czas już jej powiedzieć „cześć”- mówiła aktorka.

 

fot. Kadr z serialu „Ranczo”.

Komentarze