Gala MET: tak wyglądają siostry Kardashian bez filtrów! [film]

Kardashianki, które od lat kreują wizerunek idealnego piękna na Instagramie, zaskakują fanów rzeczywistością. Ostatnio „Vogue” opublikował nagranie, na którym celebrytki prezentują się bez filtrów podczas przygotowań do Met Gali. To wydarzenie w mediach społecznościowych wzbudziło falę komentarzy i zaciekawienie fanów, którzy niezwykle rzadko mają okazję zobaczyć swoje idole w tak naturalnym świetle.

 

W dobie kultu „idealnego piękna” na Instagramie, przerabianie zdjęć stało się standardem. Filtry i aplikacje służące do retuszu pozwalają usuwać wszelkie niedoskonałości, wygładzać skórę czy manipulować proporcjami ciała. Jednakże, zamiast promować autentyczność, taki zabieg często prowadzi do kreowania nierealistycznych standardów piękna.

 

Facebook.com/KimKardashian

 

Kardashianki, które od lat są ikonami mody i urody, również stosują te praktyki. Kim, Kourtney, Khloe, Kendall i Kylie, razem z matką Kris Jenner, niejednokrotnie padają ofiarą krytyki za promowanie idealizowanego wizerunku. Dlatego publikacja materiału przez „Vogue”, na którym można zobaczyć siostry bez retuszu, wywołała tak duże poruszenie wśród ich fanów.

 

Shakira na MET Gali zaskoczyła metamorfozą! Przesadziła?

 

Internauci wyrazili swoje zdziwienie i radość z możliwości zobaczenia Kardashianek w bardziej naturalnym wydaniu.

Jak miło zobaczyć ich skóry bez filtrów

Lepiej tak niż kłamać, że mają nieskazitelną skórę dzięki filtrom

Brak filtrów jest jak powiew świeżości. Wyglądają pięknie

 

Dla wielu osób to spotkanie z rzeczywistością jest odkrywcze. Przyzwyczajeni do widoku doskonałych fotek na Instagramie, fani Kardashianek często zapominają, jak wyglądają ich idole w codziennych sytuacjach. Dlatego filmik „Vogue’a” stał się tematem gorących dyskusji na temat rzeczywistej urody i autentyczności w świecie show-biznesu.

 

Jednakże, pomimo zachwytu nad naturalnym wyglądem Kardashianek, wciąż istnieje presja społeczna nakłaniająca do utrzymania idealnego wizerunku. Tym bardziej, że w mediach społecznościowych dominują perfekcyjnie wyretuszowane zdjęcia, które często mają niewiele wspólnego z rzeczywistością. Dlatego wydaje się, że choć ten krok w kierunku naturalności jest mile widziany, droga do prawdziwej autentyczności wciąż jest przed nami.

 

@voguemagazine She’s #KrisJenner, of course she’s going to pop up in #KimKardashian’s #MetGala #FinalFitting video for #Vogue ♬ original sound – Vogue

 

W kontekście obecnego trendu do manipulowania zdjęciami, publikacja „Vogue’a” z Kardashiankami bez retuszu może być początkiem ważnej dyskusji na temat standardów piękna i autentyczności w mediach społecznościowych. Może to także zachęcić inne gwiazdy do pokazania się w bardziej naturalnym świetle i przyczynić się do zmiany postrzegania piękna przez społeczeństwo.

 

Ostatecznie, spotkanie z Kardashiankami bez retuszu pokazuje, że nawet największe ikony mody i urody nie są pozbawione niedoskonałości. To może być ważny krok w kierunku akceptacji swojego wyglądu i promowania prawdziwej, autentycznej urody wśród fanów i obserwatorów.

 

Źródło: media

Britney Spears opuszcza hotel w KOCU! Co tak naprawdę dzieje się z piosenkarką?

Komentarze