Georgina Rodriguez chwali się krągłościami w bikini! Jest też torebka za 165 tysięcy złotych!

Georgina Rodriguez, partnerka Cristiano Ronaldo, znowu robi furorę na mediach społecznościowych, prezentując swoje luksusowe wakacje na rajskich Malediwach.

Dla 30-letniej Hiszpanki życie to trzy rzeczy: rodzina, luksus i eksponowanie swoich wdzięków w odważnych stylizacjach. Aktualnie przebywająca na tropikalnej wyspie postanowiła podzielić się z fanami serią śmiałych kadrów, na których nie brakuje odważnych póz i kuszących ujęć.

Historia miłości Georginy Rodriguez i Cristiano Ronaldo przypomina scenariusz z „Pretty Woman”, a piękna Hiszpanka jest zdeklarowaną fanką tego filmu. Jej życie, choć zaczęło się skromnie, stało się niekończącą się opowieścią o luksusie, miłości i bogactwie. Rozpoczęło się to osiem lat temu, gdy jako ekspedientka w madryckim sklepie Gucci poznała najsłynniejszego sportowca na świecie.

Reality show poświęcone tej rezolutnej WAG ukazuje, że dni Georginy wypełnione są głównie zakupami w ekskluzywnych butikach, prywatnymi podróżami samolotem, luksusowymi rejsami jachtem i wystawnymi przyjęciami. Mimo tego intensywnego trybu życia, celebrytka znajduje czas na troskę o swoją gromadkę dzieci, które rozpieszcza do granic możliwości.

Gio, jak nazywana jest przez bliskich, najbardziej jednak uwielbia rozpieszczać siebie. Jej aktywność na Instagramie pełna jest zdjęć, na których chwali się bajecznym życiem. Liczba obserwujących przekroczyła już 56 milionów, co świadczy o ogromnej popularności tej utrzymanki.

Ostatni weekendowy wypad na Malediwy stał się doskonałym pretekstem do podzielenia się z fanami wrażeniami z egzotycznej podróży. Rodriguez opublikowała kilka wakacyjnych zdjęć, na których prezentuje się w skąpym stroju na tle rajskich plaż i palm. Jedno z ujęć ukazuje ją dumnie prezentującą swoje pośladki, inne przedstawiają ją rozluźnioną w prywatnym samolocie, obok której widnieje torebka Hermesa o wartości około 165 tysięcy złotych.

Choć życie Georginy Rodriguez może budzić zazdrość, to jednocześnie staje się inspiracją dla wielu fanów, obserwujących jej luksusowe podróże i styl życia. Malediwy to kolejny etap tej niezwykłej podróży pełnej luksusu, miłości i egzotycznych zakątków świata.

Georgina Rodriguez eksponuje pośladki podczas rajskich wakacji na Malediwach. Tak trzeba żyć? (ZDJĘCIA)
Źródło: instagram.com/georginagio
Georgina Rodriguez eksponuje pośladki podczas rajskich wakacji na Malediwach. Tak trzeba żyć? (ZDJĘCIA)
instagram.com/georginagio

Źródło: media

Żona Cristiano Ronaldo czaruje na Festiwalu Filmowym w Wenecji! Jej kreacja jest olśniewająca!

Komentarze