Gimnazjaliści znęcali się nad koleżanką. Zmuszali ją do… [WIDEO]

Na szokującym nagraniu, które trafiło do sieci widać jak grupka gimnazjalistów upokarza swoją koleżankę. Ofiara jest wyzywana i upokarzana. W całym tym zajściu to jednak nie wulgarne słownictwo bulwersuje najbardziej.

– Otwórz k***a ten r*j. Ty k***o j****a. Żuj to sz***o – mówi jedna z prześladowczyń. Następnie wpycha zastraszonej dziewczynie do ust niedopałki papierosów. W tle słychać śmiechy innych nastolatków. Na filmiku widać, jak ofiara wypluwa niedopałki. 

Jeden z nastolatków mówi także, że „są plusy tej sytuacji”. Nie wiadomo, co miał konkretnie na myśli. 

Sprawę nagłośnił popularny Youtuber DeeJayPallaside. Dzięki wsparciu internautów udało mu się namierzyć sprawców. Nie wiadomo jednak, jak zakończyła się sprawa i jaką karę ponieśli sprawcy. 

To niestety nie jedyny przykry incydent z polskimi gimnazjalistami. Coraz częściej do internetu trafiają nagrania, na których znęcają się oni nad rówieśnikami, ale i nad zwierzętami. Niedawno do schroniska trafił jeż, któremu nastolatki wydłubały oko zapałką. 

Swego czasu głośne były także sprawy dziewczyn, które spaliły jeża żywcem oraz nastolatki, która wrzucała małe kotki do jeziora. 

Źródło: YouTube

 

Komentarze