Godlewska wzięła na warsztat hymn Niemiec! Szokujące VIDEO!

Anty-Fani alarmują: „Będzie wojna!”. Nie ma się co dziwić ich opiniom, bo ta pseudo-artystka niemal nie została już oskarżona o znieważenie polskich i amerykańskich symboli narodowych.

 

 

„Deutschland, Deutschland über alles” to kolejny hymn, który wzięła na warsztat Godlewska. Wcześniej zmierzyła się z hymnami Polski i Stanów Zjednoczonych. Po ostatnim wykonaniu, co nie powinno już nikogo dziwić, fali hejtu nie ma końca. Jednak zdaje się, że Małgorzacie to nie przeszkadza.

 

 

Zasłynęła jako jedna z sióstr Godlewskich, gdy 2 lata temu nagrała w duecie z siostrą pierwszy cover i opublikowała go na Instagramie. Siostry natychmiast stały się sensacją, a wykonywane przez nich piosenki momentalnie obiegały polski internet.  Brak muzycznego talentu spowodował falę, a właściwie całe tsunami krytyki. Mimo wszechobecnego hejtu, Godlewskie kontynuowały swoją karierę. Muzyczne drogi sióstr rozeszły się, ale Małgorzata nie rezygnuje.  Nagrywanie pieśni i piosenek polskich i zagranicznych stało się jej sposobem na sławę.

 

 

Ostatnio Małgorzata Godlewska wzięła na tapetę hymny. Wcześniej, specjalnie dla Donalda Trumpa, odśpiewała hymn USA. Następnie podjęła się wykonania „Mazurka Dąbrowskiego”. W kolejnej odsłonie jej talentu mamy do czynienia z hymnem naszych sąsiadów. Ubrana w koszulkę „Grunwald 1410”, czerwony kapelusz z orzełkiem i lateksową mini spódnicę, zapowiada na początku klipu:

 

„Najlepsze życzenia od potężnego polskiego Narodu dla naszych przyjaciół, władców, czasem wrogów i oprawców, niemieckich sąsiadów po prostu. Taka historia. Cała Polska życzy Wam radosnego Dnia Jedności Niemiec! Kochamy Was!”

 

 

Zobaczcie, jak poradziła sobie z wykonaniem pieśni:

 

 

 

Wśród niemal 2,5 tysiąca komentarzy pod klipem najczęściej pojawiają się takie:

„Jak rozpętać trzecią wojnę światową – kurs przyspieszony”;

„Ona testuje cierpliwość wszystkich narodów na świecie i czeka który pierwszy po nas przyjdzie”;

„Tylko weź nie śpiewaj hymnu Korei Północnej”.

 

 

Małgorzata Godlewska, 29-latka pochodząca z Malborka, kolejny raz naraziła się na falę hejtu. Do tego w zabawny sposób internauci próbują ubiec ją w odśpiewaniu innych pieśni narodowych, siejąc strach przed zemstą obrażanych tym sposobem narodów.  

 

 

Godlewska zdaje się nic sobie z tego nie robić. Do krytyki jest przyzwyczajona i nie przeszkadza jej ona w kontynuowaniu kariery. Za pewne lada moment powstanie więc kolejne „dzieło”, które zechce zaprezentować światu.

 

Źródło:You tube, media społecznościowe

Fot. Youtube.com

Komentarze