GORĄCA INFORMACJA TYGODNIKA! ANNA MUCHA rozstała się z partnerem!?

Niedawno fotoreporterzy przyłapali partnera Anny Muchy z inną kobietą. Jak na te wieści zareagowała aktorka?

Od wielu miesięcy krążą pogłoski o rozstaniu Muchu i jej partnera, znanego architekta wnętrz Marcela. Są parą od dobrych kilku lat. W 2011 roku doczekali się córki Stefanii, trzy lata później syna Teodora. 

Nie od dziś wiadomo, iż Mucha niechętnie wypowiada się na temat życia prywatnego. Nic dziwnego, że milczy również w sprawie ostatnich doniesień.

Tygodnik „Twoje Imperium”  informuje, że u boku partnera aktorki, wielokrotnie pojawia się nowa kobieta. Na zdjęciach opublikowanych przez gazetę możemy zauważyć, iż para nie kryje się  i chętnie bywa w modnych warszawskich miejscach.

„Nie da się nie zauważyć, że od roku tych dwoje niegdyś zakochanych w sobie do szaleństwa ludzi nie pokazuje się razem. U boku Marcela Sory widywana jest za to coraz częściej atrakcyjna i na oko znacznie od niego młodsza kobieta” – możemy przeczytać w tygodniku „Twoim Imperium”. 

„Nasi fotoreporterzy kilkakrotnie spotkali ich w modnych knajpkach w ścisłym centrum Warszawy. Zachowanie tych dwojga świadczy o dużej zażyłości. Towarzyszka mężczyzny bez skrępowania tuli się do niego i w upojeniu wdycha zapach jego wody kolońskiej. On zaś zdaje się nie wzbraniać przed tymi wyrazami sympatii. W zeszłym tygodniu wybrali się razem na śniadanie do popularnej wśród celebrytów warszawskiej restauracji na Placu Trzech Krzyży. Na zdjęciach, które publikujemy obok, widać, że im smakowało – lokal opuścili w wyśmienitych nastrojach”.

Z niecierpliwością czekamy, aż Anna Mucha przerwie milczenie i zdementuje medialne plotki.

Komentarze