Grzegorz Markowski informuje o swoim złym stanie zdrowia! Odwołuje koncerty!

Grzegorz Markowski za pośrednictwem mediów społecznościowych swojej córki Patrycji, poinformował o pogarszającym się stanie swojego zdrowia. Wcześniej obiecał trasę pożegnalną „Perfectu”, teraz jest zmuszony odwołać te muzyczne plany.

Poruszający wpis

Grzegorz Markowski na polskiej scenie muzycznej jest od dziesięcioleci. Nikt nie wyobraża sobie „Perfectu” bez legendarnego artysty. Na utworach zespołu Markowskiego wychowały się całe pokolenia Polaków. Wszyscy znamy takie utwory jak: „Chcemy być sobą”, „Autobiografia” czy „Nie płacz Ewka”. Są one manifestem niejednego pokolenia. Jednak Grzegorz Markowski ostatnio poinformował o definitywnym zakończeniu kariery muzycznej. Powodem jest jego stan zdrowia. Muzyk napisał:

Gdy z chłopakami żegnaliśmy się z Wami-obiecaliśmy zagrać serię koncertów kończących nasze wspólne perfectowe grane. I to był super plan(…)To było przed pandemią. Przekładamy planowane ponad roku temu koncerty z miesiąca na miesiąc. Przesuwamy, zmieniamy i jednocześnie, co ważne, nie gramy, nie próbujemy razem”

Grzegorz Markowski podkreśla, że brak prób ma kolosalne znaczenie dla przyszłości zespołu. Równie ważny jest inny powód, który wpłynął na decyzję o zakończeniu działalności zespołu i odwołania pożegnalnej trasy koncertowej. To pogarszający się stan zdrowia lidera Perfectu.

Z ciężkim sercem chcę Was teraz przeprosić, ale nie mogę udawać, że nic się nie zmieniło i że jestem w stanie zagrać z zespołem dla Was tak, jak grałem przez lata. Nie mogę zagrać koncertów, które wiem, że nie będą nawet w połowie, takie jak kiedyś. Jest to dla mnie bardzo trudna decyzja. Kłaniam się Wam nisko. Mam nadzieję, że przyjdzie czas, że zrobię to ze sceny…”

źródło: Patrycja Markowska/Facebook

zdjęcie: Patrycja Markowska/Facebook

Komentarze