HOLLYWOOD: Jennifer Lopez rozwodzi się! Ben Affleck jest zmęczony pomaganiem jej

Jennifer Lopez i Ben Affleck, para, która znowu zdobyła uwagę mediów swoim związkiem, obecnie stoi przed poważnym kryzysem. Może on doprowadzić do rozpadu ich małżeństwa. Choć wcześniej plotki o problemach w ich związku były traktowane jako medialne spekulacje, ostatnie informacje sugerują, że sytuacja jest znacznie bardziej poważna.

Lopez i Affleck, będący jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w świecie show biznesu, ponownie znaleźli się pod lupą mediów po wznowieniu swojego związku. Niestety, pomimo medialnej otoczki szczęścia, wydaje się, że para boryka się z poważnymi trudnościami.

Informacje przekazane przez dziennikarzy „In Touch” sugerują, że małżeństwo Lopez i Afflecka stoi na krawędzi upadku. Osoba z otoczenia obu gwiazd donosi, że para przeżywa trudny okres. Jednym z głównych powodów konfliktu jest styl życia piosenkarki, który rzekomo nie jest zgodny z preferencjami Bena.

Źródło bliskie Affleckowi i Lopez ujawnia, że głównym źródłem napięć jest publiczne dzielenie się przez piosenkarkę szczegółami swojego życia osobistego. Choć na początku związku para zadeklarowała, że nie będzie komentować publicznie swojego życia prywatnego, to obecnie Lopez łamie tę obietnicę. Ostatni album artystki, „This Is Me… Now”, oraz nadchodzący film o tym samym tytule, który jest swoistą autobiografią Jennifer, są silnie związane z jej związkiem z Benem. To właśnie te działania sprawiają, że Affleck zaczyna czuć presję i męczą go.

Kolumna prezydenta zatrzymana przez autobus! Teraz cała grupa śledczych bada sprawę

Przyjaciel rodziny ujawnił, że Ben stara się wspierać Lopez w jej artystycznych przedsięwzięciach, ale zaczyna to wpływać negatywnie na jego samopoczucie. W związku z tym zaczął wracać do palenia papierosów, co może być oznaką rosnącego stresu.

Chociaż atmosfera między małżonkami staje się coraz bardziej napięta, Jennifer Lopez jest zdeterminowana, by ratować swój związek. Nie tylko obawia się, że czwarty rozwód byłby dla niej upokarzający. Również wierzy, że Ben Affleck to miłość jej życia. Choć są dopiero w pierwszym roku małżeństwa, zdają sobie sprawę, że muszą jeszcze wiele o sobie dowiedzieć. Pomimo trudności, oboje starają się podjąć wysiłki mające na celu ocalenie ich związku.

Ostateczny los małżeństwa Jennifer Lopez i Bena Afflecka pozostaje otwarty, a świat show biznesu z niecierpliwością obserwuje rozwój sytuacji. Czas pokaże, czy para zdoła pokonać trudności i utrzymać swoje małżeństwo, czy też będzie zmuszona zmierzyć się z bolesnym rozstaniem.

Źródło: media

Rodzina królewska w żałobie! Członkowie wydają oświadczenia w sprawie

Komentarze