Horror na drodze! Karetka na sygnale zgubiła (…)!

karetka

Prawdziwy dramat przeżył pacjent, którego wiozła karetka na sygnale. W pewnym momencie tyle drzwi pojazdu otworzyły się, a mężczyzna wypadł na środek ruchliwej ulicy! Na szczęście jadący za pojazdem uprzywilejowanym kierowca w porę nacisnął na hamulec!

Do tego szokującego zdarzenia doszło w jednym z ukraińskich miast. Na nagraniu widzimy jak karetka, która pędzi na sygnale do szpitala gubi po drodze pacjenta! W pewnym momencie tylne drzwi odchylają się, a na jezdnię wypada mężczyzna. Na szczęście kierowca, który jechał z tyłu i nagrał to niecodzienne wydarzenie zachowywał odstęp dzięki czemu udało się uniknąć tragedii. Pacjent przez dobrych kilkadziesiąt sekund leżał na jezdni. Dopiero kiedy ratownicy i lekarz z ambulansu zorientowali się, że coś jest nie tak zatrzymali pojazd.

 

 

 

 

Z informacji ukraińskich mediów wynika, że feralny pacjent karetki to emeryt, który jechał do pobliskiego szpitala na badania. Ponoć mężczyzna od samego początku sprawiał problemy sanitariuszom i nie chciał położyć się na noszach. Policja ustala teraz, czy otworzył sobie drzwi samodzielnie, czy po prostu  przez całe zamieszanie ratownicy zapomnieli ich zamknąć. Ostatecznie staruszek z całej sytuacji wyszedł bez szwanku, a ratownikom udało się go położyć na noszach i dowieźć bez przygód do szpitala. Dla bezpieczeństwa karetka pojechała tam w asyście radiowozu policji.

 

 

Под Днепром из скорой помощи на ходу выпал мужчина: появилось видео

На днях в Новомосковске (по крайней мере так пишут в социальных сетях) из кареты скорой помощи на ходу выпал пациент. Благо, водитель автомобиля, который ехал следом, успел вовремя затормозить и не наехал на бедолагу.Подробнее: https://dp.informator.ua/Подписывайтесь на наши каналы в Телеграмм:Новости Украины: https://t.me/ukr_nowНовости Киева: https://t.me/kiev_informator_uaНовости Днепра: https://t.me/dp_informator_ua Меньше

Gepostet von Информатор am Sonntag, 27. Oktober 2019

ZOBACZ TAKŻE:Makabra w wesołym miasteczku! Kobieta spadła prosto na (…)!

 

 

źródła: fakt.pl, foto facebook.com, wideo, facebook.com

 

 

 

 

Komentarze